Başkanın Mesajı

Turgut Aydın

Yönetim Kurulu Başkanı

Memorial Başkanın Mesajı

Memorial Sağlık Grubu’nu uluslararası standartlarda sağlık hizmetini ülkemize getirmek amacıyla kurduk. Kuruluşumuzdan bugüne, sağlık sektöründe ilklere imza atmanın ve yüz binlerce hastaya Memorial kalitesinde sağlık hizmeti sunmanın kıvancını yaşıyoruz.

Sağlıkta Memorial kalitesi en büyük gurur kaynağımız. Sağlıkta uluslararası kalite belgesi olan JCI Akreditasyon Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesi olmanın ve ülkemize dünya sağlık standartlarını kazandırmanın gururu ile büyük işler başardık.

Bugün alanlarında uzman yüzlerce doktor, hemşire, sağlık personeli ile tüm hizmet noktalarımızda, ileri tanı tedavi yöntemlerini son teknolojik tıbbi cihazlar ve yakın ilgi ile birleştirerek, şifa dağıtıyoruz.

Sağlık hizmetlerindeki “ilk”leri ile bir ‘dünya hastanesi’ olan Memorial, artık dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul ediyor. Özellikle Tüp Bebek ve Genetik başta olmak üzere, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji ve Organ Nakli gibi bölümlerimizde gerçekleştirdiğimiz başarılı uygulamalarla, dünya tıp literatüründe ilgi çeken çalışmalar yapıyoruz.

Bilimsel araştırmalara verdiğimiz önem, hasta odaklı hizmet politikamız, tıbbi etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi tıbbi olanaklara sahip olma vizyonumuz ve kalite değerlerimiz bizim için vazgeçilmez unsurlar.

Memorial sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve yeni lokasyonlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Bizim için en önemli şey sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz. Bu amaçla biz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Çünkü sağlığınız değerli”