Hasta Yorumları

"Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

En Özel Doktor.. En Güzel Hemşire..

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Hamileliğimin ilk aylarından itibaren ilgi ve alakasını eksik etmeyen çok sevgili ve değerli doktorum Sayın Burhan Özel'e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sevgili doktorum ve sevgili Mensure hemşirenin yardımları ve destekleri sayesinde normal doğum yaparak oğlumu kucağıma aldım. Bünyem çok zayıf olduğu için yakınlarım normal doğum yaptığıma inanamadılar. Ben de onlara doktorumun ve hemşiremin ne kadar güzel destek olduklarını anlattım. Sayelerinde normal ve sağlıklı bir doğumla cok kısa zamanda toparlandım. Doğumdan korkan ya da endişeleri olan hamilelere doktorum Burhan Bey'i şiddetle tavsiye ediyorum. Değerli doktorum Burhan Bey ve Mensure hemşirem size ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki yanımda oldunuz çok sağolun.. Bebek Aygün'den de kucak dolusu sevgiler:) Saygı ve sevgilerimle..
Memorial Diyarbakır Hastanesi 03 Mart 2013

Teşekkür

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Sn. İ.Burhan Özel, 9 aylık uzun bir maratonun sonunda nihayet kızımı önce Allah'ın sonra da sizin sayenizde sağlıkla kucağıma aldım. Bu uzun yolda her daim bize gösterdiğiniz ilgi, alaka ve güleryüz için size ve çalışma arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürü eşim ve kendi adıma bir borç bilirim. Gerek kötü dönemler geçirdik gerekse ultrasonda kızımı izlerken kahakaha ile güldük, gerekse sorularımızla sizi boğduk ama siz hep güleryüzle bize yaklaştınız bizimle üzülüp bizimle kahkaha attınız tekrar tekrar teşekkür ederim. Özlem & İbrahim ATEŞ
Memorial Diyarbakır Hastanesi 23 Şubat 2013

İ. Burhan Özel Sonsuz Teşekkürler

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Mardin'den Burhan Bey için geliyorum. Hastalığınızı trif ederken anlayabileceğiniz bir dille anlatarak en iyi çözüm yolunu bulan, güler yüzlü, anlayışlı, işini seven doktoruma sonsuz teşekkürler.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Şubat 2013

İ. Burhan Özel ve Ekibi

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Hamilelik ve doğum süreci süprizlerle dolu, gözyaşı ve kahkahayı bolca barındıran uzun soluklu bir macera. Hayatımda 2. defa anne olmak  Diyarbakır'da, değerli İ.BURHAN ÖZEL Hocamız'ın ve ekibinin yardımıyla gerçekleşti. İnsanlığı, güleryüzü, bilgisi, görgüsü, duruşu, hümanistliği, ekip dinamiği, meslek aşkı ve işine bağlılığı ile tıp camiasında örnek bir hekim. Kendilerine ve değerli ekibine sonsuz teşekkürler... Başarılarınız daim, yolunuz açık olsun ...
Memorial Diyarbakır Hastanesi 24 Ocak 2013

Dr. Burhan Özel ve Ekibine Sonsuz Teşekkürler

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Gebeliğimin ilk günlerinden sonuna kadar benimle yakından ilgilenen gebeliğimle ilgili soru ve sorunlarımı yanıtsız bırakmayan ve tebessümünü yüzünden eksik etmeyen doktorum Burhan Özel'e ve ekibine can-ı gönülden teşekkür ederim. Burhan Hocam yolunuz açık olsun başarılarınız daim olsun...
Memorial Diyarbakır Hastanesi 07 Ekim 2012

Düşünmüyorduk Ama İyi ki Düşündük

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Hastanenize önceleri kontrol için geldik ama zamanla Doktorunuz Burhan Bey'in ilgi, alaka ve güzel bakımı bizim doğum için hastanenizi ve Doktorunuz İ. Burhan Özel'i seçmemize sebep oldu. Kendisine teşekkür eder, mesleğinde başarılar dileriz. Sağolun Burhan Bey.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 29 Ağustos 2012

Doktor İ. Burhan Özel'e Teşekkürler

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Üç prematüre bebekten sonra bize miadında doğmuş sağlıklı bir bebek sevinci yasattığı için Dr. İ. Burhan Özel Bey'e ve Memorial çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Fatma ve Orhan Çiftçi.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 12 Temmuz 2012

ÖZEL bir Doktor İ.Burhan ÖZEL

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

06.02.2012 tarihinde eşimin doğumunu yaptıran Dr. İ. Burhan Özel ve ekibine sonsuz teşekkürler. Böyle bir doktor ancak böyle bir hastaneye yakışırdı. Doğum için 2 gün kaldığımız hastanenin Yenidoğan servisi çalışanlarının tümüne çok ama çok teşekkür ederiz. Ama en büyük teşekkür hocamız Burhan Bey'e. Hocamız Burhan Bey tıpkı soyadı gibi herkesle özel olarak ilgili ben ömrümde bu kadar iyi niyetli bu kadar açıklamaları ile kafada soru bırakmayan bu kadar aktif ( hem de bu yaşta :)))) ) bu kadar insan canlısı bir doktor görmedim. Bir daha da görmem herhalde. Eşimin riskli doğumunu büyük bir rahatlılıkla yapan doktorumuza doğumdan önce ve sonra sorularımıza sıkılmadan ve hatta hatta cevapsız çağrılarımıza dönüş yapan bir doktor daha tanırmıyım bilemem ama Burhan Hocamız'a ben ve eşim ve yenidoğan bebeğimiz Mustafa Eymen minnettar kalacağız. Sağolun Varolun Hocam. Allah yolunuzu açık etsin.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 13 Şubat 2012

burhan hocaya sonsuz teşekkürler

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

27.01.2012 tarihinde eşimin doğumunu sorunsuz gerçekleştiren ve yakın ilgisinden dolayı Sayın Burhan Hocam'a ve ekibine sonsuz teşekkürü bir borç bilirim ve herkese Burhan Hoca'yı tavsiye ederim.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 29 Ocak 2012

DR BURHAN ÖZEL VE EKİBİNE teşekkür

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

11.11.2011 tarihinde Memorial Hastanesi'nde doğum yaptım.İlgili sayfadan teşekkür etmek istedim.Başta hamileliğim boyunca ve doğum sonrasında takip eden doktorumuz Burhan Özel'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.Çok başarılı bir ameliyat geçirdik,tüm sorularımıza sabırla cevap aldık her zaman güler yüzlü oldu.Doğum sonrası hiçbir komplikasyonla karşılaşmadık.Ameliyathane personelinin ilgisinden aynı şekilde anestezi bölümünün doktorları ve teknisyenlerinin ilgisinden de cok memnundum.Ekip olarak çok rahatlattılar.Teşekkürler..Odamıza alındıktan sonra bizimle ilgilenen 11.11.2011 gündüzü ve gecesinde görevli olan hemşire arkadaşlara özellikle de Emek Hemşire'ye teşekkür etmek istiyorum.Güler yüzleri ilgileri hiç eksik olmadı.Kaldıgım süre boyunca tüm hemşireler teker teker ilgilendi,çok memnun kaldık.Tüm ekibe çok teşekkür ederim ilk doğumum sayenizde güzel bir deneyim oldu..
Memorial Diyarbakır Hastanesi 25 Aralık 2011

< 1 2 3