Hasta Yorumları

Çok Teşekkür Ederim

Op. Dr. Ali Egemen AVCI

Başarılı taş ameliyatı ve yakın hasta ilgisi ve iletişimi için Egemen Doktorum'a çok teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Ocak 2014

Oniki sene sonra gelen aşkımız meyvesini...

Prof. Dr. Semra KAHRAMAN

Ben Sevinç Akkaya. Başta Semra Hoca, Aynur Hoca ve Embriyologlara sonsuz teşekkürlerimi sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sağlık dolu mutlu yıllar .... 25 KASIM 2013 MERYEM NAZ'IMA KAVUŞTUM ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH RAZI OLSUN TÜM EKİPTEN.
Memorial Şişli Hastanesi 07 Ocak 2014

Teşekkür

Op. Dr. Aydın ILGIN

Ağustos 2013'te sağlıklı bir bebeğimiz oldu. Tüm hamileliğim boyunca, doğum sırasında ve sonrasındakı profesyonelliği için çok teşekkürler.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Ocak 2014

Laparoscopic Myomectomy Ameliyatı

Prof. Dr. Cem DEMİREL

Çok Değerli Doktorum Doç. Dr. Cem Demirel ve ekibine laparoscopic myomectomy ameliyatımı müthiş bir özgüven ve başarı ile gerçekleştirerek çabucak iyileşmemi sağladıkları için çok teşekkür ederim. Cem Bey, hekimlik bilgisi, titiz calışması, hastaya yaklaşımı, verdiği güven ve profesyonelliği ile müthiş bir insan ve hekim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 05 Ocak 2014

Arzu Hanım'a Minnettarız

Op. Dr. Arzu YURCİ

Artık umudumuz yok dediğimiz bir anda Arzu Hocam bize ışık oldu. 12 yıllık evliyiz, İstanbul'da yaşıyoruz. İstanbul'da 5 kez tüp bebek denedik. Artık umudumuzu kaybetmiştik. Bir arkadaşımızın ısrarı ile son kez Arzu Hocam'a gittik, hiç umudumuz yoktu. Şu anda ikiz bir erkek bir kız çocuğumuz oldu. Allah razı olsun ne muradınız varsa versin. Teşekkürler hocam binlerce kez..
Memorial Kayseri Hastanesi 05 Ocak 2014

Güven ve Minnet

Prof. Dr. Alihan GÜRKAN

03.12.2013 tarihinde sayın Alihan Gürkan Hocam'a muayene oldum. Kasık fıtığı sebebiyle ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Küçük bir operasyon olduğunu biliyorum. Benim için önemli olan hocamla olan görüşmemizde benim ameliyata razı olmaya ikna olmamdı. Bununda tek kaynağı Alihan Hocam'ın verdiği güven ve samimiyetti. Narkoz ile bayılırken en son gördüğüm Alihan Hocam'da gördüğüm tebessümdü. Ameliyattan çıktığımda içimden geçen tek şey Alihan Hocam'ı Memorial Antalya bünyesine kazandıranlara ve Alihan Hocam'a yapmış olduğum dualarımdı. Alihan Gürkan Hocam'ın varlığını bilmek ve ona şükran duymanın vermiş olduğu mutluluk, geçirmiş olduğum operasyondan daha da önemliydi. Tüm kalbimle kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız Hocam.
Memorial Antalya Hastanesi 02 Ocak 2014

Güzel kızımızın dünyaya geldiğini müjdelemekten çok mutluyum...

Prof. Dr. Semra KAHRAMAN

1 Ekim'de güzel kızımızın dünyaya geldiğini müjdelemekten çok mutluyum. 4.3 gr,53 cm ve tamamen saglıklı. Adı Elitsa (kısaca Eli). Şu anda hastanedeyim ve telefondan yazıyorum. Eve gidince daha detaylı yazacağım. Bizden siz mucizeler yapan insanlara öpücükler ve iyi dilekler. En yakın zamanda yeniden yazacağım. Iskra Grozeva
Memorial Şişli Hastanesi 26 Aralık 2013

Doktorum Zoru Gerçekleştirdi

Op. Dr. Zeki SALAR

Geçirmem gereken bir operasyon vardı fakat gerçekten zor bir operasyondu. Fakat hocam uzun süren o çok zor operasyonu elinden gelen her şeyi yaparak başarıyla sonuçlandırdı. Zeki Hocam kendisine olan güveni en tatlı,  en süper şekilde hak ediyo :) İyi ki seçmişim hocam sizi :) Tabi ekibin diğer üyelerinin de katkıları yadsınamaz :) çoook teşekkürler kadın doğum katındaki bütün hemşirelere, ameliyat ekibime ve tabii ki Zeki Hocacığıma :)
Memorial Antalya Hastanesi 25 Aralık 2013

Teşekkürler

Doç. Dr. Abdullah ÖZKARDEŞ

Benim hikayem şöyledir; 14.05.2013 tarihinde yüzümün sol tarafının uyuşması ve sağ kulağımın duymaması ile başladı. Hayatta o kadar şanlıymışım ki karşıma Dr. Abdullah Özkardeş gibi mükemmel bir doktor çıkardı. Teşhisi zor konulan bir hastalıkta doktorum daha ilk muayenem sonrasında MS (Multipl skleroz) hastası olabileceğimi söyledi. Ama kesin teşhis için birkaç testin daha yapılcağını belirtti. Korkmamam gerektiğini ve bu hastalığı yenebileceğimi söylüyordu ama ben Abdullah Bey'i hiç dinlemiyordum. Sanki bütün dünyam başıma yıkılmıştı. Kimseyi duymuyordum. Abdullah Bey beni anlayarak sadece biraz düşünmemi istedi ve vakit kaybetmeden tedavimi yaptırmamı söyledi. 1 hafta sonra kendimi Abdullah Bey'e emanet ederek tedaviye başlamıştık. Her yaptırdığım teste bir adım daha MS hastalığına doğru gitmekteyim. Son testim belimden sıvı alınmasıydı. 1 hafta sonra kesin teşhis konulmuştu. MS ( (Multipl skleroz) hastasıydım. Atak geçirmeme rağmen artık korkmuyordum. Biliyorum ki tedavi boyunca beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Dr. Abdullah Özkardeş'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.
Memorial Şişli Hastanesi 24 Aralık 2013

Teşekkür

Op. Dr. Kemal DEMİR

Yıllardır burnumla ilgili yaşadığım nefes alamama ve sinüzit sorunlarıyla ilgili olmam gereken ameliyat için sıfır stresle beni hazırlayan,sorunsuz geçen ameliyatım ve ameliyat sonrası tedavim için,sevecenliği,sempatisi ile gerek benim,gerek ailemin güvenini sağlayan canım doktorum Dr.Kemal Demir.... Size ne kadar teşekkür etsem az.KBB üstüne sizden başka doktor tanımam bundan sonra,bir kez daha sonsuz teşekkürler...
Memorial Ataşehir Hastanesi 20 Aralık 2013

Umudun Doktoru

Op. Dr. İ. Burhan ÖZEL

Ben Diyarbakır'dan 2013 yılı yaz dönemi tayinle Ankara'ya geldim. Diyarbakır'da kaldığım süre zarfında tedavilerimi Burhan Bey'le devam ettim. Hastalarıyla birebir bu kadar yakından ilgilenen, hastalarını hasta doktor ilişkisinde değil bir kardeş gözüyle bakan gerçekten elinden gelenin en iyisini yapan bir doktordu ama Ankara'da böyle bir doktor bulamadım. Tedavilerimi Burhan Bey'e yaptırmak için Diyarbakır'a tayin istemeyi bile düşünüyoruz. Teşekkürler, Burhan Bey'e saygılar.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 19 Aralık 2013

Teşekkür

Doç. Dr. Gökhan ÖZIŞIK

Doktorum Sayın Gökhan Özışık Bey'e olağanüstü teşekkür borçluyum. Kendisi muhtemelen mesleğini icra ettiğini ifade edecektir ama adeta yaşam koçum olmuştur. Çeşitli sebeplerden dolayı vücudumda oluşan 10 kg'dan fazla blokajı keskin öngörüsüyle uyguladığı tedavi ve yönlendirmeleriyle iki ayda çözmüştür. Sayesinde şu anda daha sağlıklı ve mutluyum. Çok teşekkürler Sayın Doktorum.
Memorial Ataşehir Hastanesi 19 Aralık 2013

< 1 2 3 ... 201 202 203 204 205 ... 239 240 241 >