Hasta Yorumları

Teşekkür Ederim

Doç. Dr. Gökhan ÖZIŞIK

6 ay sonra tekrar yazacağımı belirtmiştim :) Gökhan Bey bana inandı ve ben de doktoruma sonuna kadar güvendim.. Sonuç mu ? Tabi ki değerlerim olması gerektiği gibi çıktı. Sadece bir adım atın, Gökhan Bey gideceğiniz yolun sonuna kadar yanınızda.. Tekrar teşekkür ederim Gökhan Bey, iyi ki doktorumsunuz.. Hazal Arslan
Memorial Ataşehir Hastanesi 23 Ocak 2014

Doğum

Op. Dr. Figen TAŞER GÜNEY

Değerli Memorial Ailesi, 08 Ocak 2014’de kızımız Bade Beren Memorial Şişli'de dünyaya gözlerini açtı. Böylece hayatımızın ve 2014’ün ilk güzel haberini sizler sayesinde alarak, mutluluk kavramımıza bir halka daha ekledik. Doğum için son dakika bir değişiklikle hastanenize yönlendik ve bugün gerçekten çok doğru bir karar vermiş olduğumuzu her seferinde eşimle ve aile büyüklerimizle konuşuyoruz. Doğumu gerçekleştirdiğimiz süreç içerisinde bazı çalışanlara özel olarak teşekkür etmek istedik; Santral deki arkadaşların kibarlığı ve kişiye saygı duyan konuşma tarzları için, C Blok 3. Katta Jinekoloji Bölümünde bulunan danışman ve hostes arkadaşların, işi yapıp kurtulma düşüncesiyle değil, oluşan problemi hasta için en efektif nasıl çözebilirimi düşünüp, güler yüzleri ile çözdükleri süreci takip ederek bizlere geri dönüş yaptıkları için; bizi odamıza çıkartan Porter arkadaşımızın güler yüzü, iyi dilekleri ve terapi gibi gelen temennileri için, hasta odamıza geldiğimizde ve sonrasında odada her ne ihtiyacımız olduğunda karşıladıkları ve odamızı her daim tertemiz tuttukları için house keeping ekibine, bizlere hemşire ve hasta bakıcı gibi değil eşimin kardeşi gibi samimi, içten ve herşeyi söyleyebilme ve isteyebilme rahatlığı verdikleri için hemşire ve hasta bakıcılara, ameliyathanedeki tüm personelinize güler yüzleri, eşimi ve beni rahatlatma çabaları ve destekleri için, sigorta yetkilileri ile muhasebe departmanınızın uyumu ve işleri güler yüzle ve bekleme süresini minimuma düşürdükleri için bu bölümdeki çalışanlara sonsuz teşekkür ederiz. Son olarak iki özel teşekkürümüz olacak; bunlardan birincisi Salı günü kendisi ile tanışıp Çarşamba günü doğumumuzda başrol oynayan, doğum süresince hasta ve hasta yakını sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiği, eşimi ve bizleri tam ve eksiksiz, fazla olmayan, direkt sonuca yönelik yalın tedavi önerilerini bizlere sunduğu için Dr. Figen Hanım’a; ikincisi ise tüm bu bileşenleri bir araya getirerek, hastanede herkese güler yüzlü olmanın en iyi tedavi edici yöntem olduğunu anlattığınız için siz Memorial ailesine sonsuz teşekkür ederiz. İlker & Gülşah Dönmez
Memorial Şişli Hastanesi 20 Ocak 2014

Sonsuz Teşekkürler...

Prof. Dr. İzzet Celal ERDİNLER

Kararsız kaldığımız ve zor durumda olduğumuz günlerde sevgili kuzenim kardiyoloji uzmanı Dr. Emre Aruğaslan sayesinde şahsen olmasa da tanışma fırsatı bulduğum ve mesleğine, saygısına hayran kaldığım saygıdeğer hocam Doç Dr İzzet Erdinler'e babamın pil operasyonu öncesinde ve sonrasında gösterdiği ilgi için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Uzak olduğum halde sayenizde gözüm arkada kalmadı. Anestezi ve Reanimasyon Uzm. Dr. Gaye Aruğaslan
Memorial Ataşehir Hastanesi 17 Ocak 2014

Süper Doktorum Doç. Dr. Gökhan Özışık

Doç. Dr. Gökhan ÖZIŞIK

Yüksek TSH seviyemi kontrollü bir şekilde indirerek sağlıklı bir gebelik ve mucize bir evlat sahibi olmama katkıda bulunan süper doktorum Doç. Dr. Gökhan Özışık size çok teşekkür ederim. Harikasınız  enerjiniz müthiş. Ablam iyi ki size yönlendirmiş beni. Sema Cıplak ( oğlum Uzay Tuna Cıplak )
Memorial Ataşehir Hastanesi 17 Ocak 2014

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Op. Dr. Sertaç Demirel bir sihirbaz... Ameliyattan 3 saat sonra ayağı kalktım, ameliyat olduğum bölgede 1 kere bile ağrı hissetmedim. Hatta ameliyat yapmadılar mı acaba dedim. Tam narkoz aldığım için ameliyatı da hatırlamıyordum sonra pansumanın yapıldığı yer kaldırılınca anladım ameliyat olmuşum. Tam bir sihirbaz.. Abartmıyorum narkozdan önce çok şiddetli başım ağrıyordu narkoz ile baş ağrım geçti, ameliyatı da oldum, baş ağrım bile ameliyat ağrısından fazlaydı o kadar ciddiyim. Sertaç Bey'in yanından çıkalı 1 gün bile olmadı şu an evimde yatıyorum, ağrım yok sızım yok. Sertaç Hocam'a ne desem ne kadar teşekkür etsem az... Onun için odamda yatarken tek bir kelime ile nasıl özetlerim diye düşündüm... Op. Dr. Sertaç Demirel bir sihirbaz.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Ocak 2014

Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu'na Saygılarımı Sunuyorum

Prof. Dr. Sami KATIRCIOĞLU

Muayenesine gidip oğlumu götürdüğümde bizzat kendisinin ilgisine hayran kaldım, insanı rahatlatan bir konuşmasi var. Oğluma yakın bir zamanda çıkacak olan bir işitme cihazı olacağını ve ameliyatla kulak içine yerleştirildiğini ve oğlumun %100 duyacağını söylediğinde dünyalar benim oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, hakkını ödeyemem kendisini çok seviyorum herşey için sağolun Sami Bey.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Ocak 2014

Teşekkürler Figen Hanım

Op. Dr. Figen TAŞER GÜNEY

3 Eylül 2013'te Berrak bebeğimizi kucağımıza almamızda bize yardımcı olan sevgili doktorum Figen Hanım'a çok teşekkür ederiz. Kendisiyle karşılaştığımız ilk muayenemizden doğumumuza kadar birçok konuda bize güleryüz ve ilgi ile davranarak kendimi çok rahat hissetmemi sağladı. Doğumhaneye girdiğimde gözlerim ilk önce Figen Hanım'ı aradı ve kendisi geldiğinde operasyon öncesi elimi sıkı sıkı tuttu bu nedenle kendisine minnettarım. Doktorumuzu çok seviyoruz. Sevde Kazım Berrak GÜVEN.
Memorial Şişli Hastanesi 09 Ocak 2014

Çok Teşekkür Ederim

Op. Dr. Ali Egemen AVCI

Başarılı taş ameliyatı ve yakın hasta ilgisi ve iletişimi için Egemen Doktorum'a çok teşekkür ederim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 08 Ocak 2014

Oniki sene sonra gelen aşkımız meyvesini...

Prof. Dr. Semra KAHRAMAN

Ben Sevinç Akkaya. Başta Semra Hoca, Aynur Hoca ve Embriyologlara sonsuz teşekkürlerimi sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sağlık dolu mutlu yıllar .... 25 KASIM 2013 MERYEM NAZ'IMA KAVUŞTUM ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH RAZI OLSUN TÜM EKİPTEN.
Memorial Şişli Hastanesi 07 Ocak 2014

Teşekkür

Op. Dr. Aydın ILGIN

Ağustos 2013'te sağlıklı bir bebeğimiz oldu. Tüm hamileliğim boyunca, doğum sırasında ve sonrasındakı profesyonelliği için çok teşekkürler.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 06 Ocak 2014

Laparoscopic Myomectomy Ameliyatı

Prof. Dr. Cem DEMİREL

Çok Değerli Doktorum Doç. Dr. Cem Demirel ve ekibine laparoscopic myomectomy ameliyatımı müthiş bir özgüven ve başarı ile gerçekleştirerek çabucak iyileşmemi sağladıkları için çok teşekkür ederim. Cem Bey, hekimlik bilgisi, titiz calışması, hastaya yaklaşımı, verdiği güven ve profesyonelliği ile müthiş bir insan ve hekim.
Memorial Ataşehir Hastanesi 05 Ocak 2014

Arzu Hanım'a Minnettarız

Op. Dr. Arzu YURCİ

Artık umudumuz yok dediğimiz bir anda Arzu Hocam bize ışık oldu. 12 yıllık evliyiz, İstanbul'da yaşıyoruz. İstanbul'da 5 kez tüp bebek denedik. Artık umudumuzu kaybetmiştik. Bir arkadaşımızın ısrarı ile son kez Arzu Hocam'a gittik, hiç umudumuz yoktu. Şu anda ikiz bir erkek bir kız çocuğumuz oldu. Allah razı olsun ne muradınız varsa versin. Teşekkürler hocam binlerce kez..
Memorial Kayseri Hastanesi 05 Ocak 2014

< 1 2 3 ... 198 199 200 201 202 ... 237 238 239 >