Hasta Yorumları

Memnuniyet

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Mahmut Bey inanılmaz ilgili ve tatlı dilliydi. Bizimle ve tahlil sonuçlarımızla çok ilgilendi, 7/24 yardımcı oldu.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 29 Haziran 2020

SAYGIYA DEĞER İNSANLAR

Doç. Dr. Berkan REŞORLU

İLK ÖNCE HOCAMIZIN GÜLER YÜZÜ VE KONUŞMA SAMİMİYETİ HASSASİYETİ İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM MUAYENE SONRASI HASTA YAKINLARI İLE HASTALIĞIN SEYRİ HAKKINDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YAPMASI ALAKADAR OLMASI KARŞISINDA ÇOK MEMNUN KALDIK. TEŞŞEKKÜRLERİMİZİ SİZ SAYIN MEMORIAL KURULUŞUNA BİR BORÇ BİLİRİZ İYİKİ VARSINIZ.
Memorial Ankara Hastanesi 29 Haziran 2020

İyiki Neval hanım ve ekibi.

Op. Dr. Neval YAMAN GÖRÜK

4 Haziran 2020 tarihinde Memorial Diyarbakır hastanesinde doğum yaptım.Yanımda kimse olmamasına rağmen, Neval hanım ve başta Mensure hemşire olmak üzere ekibi o kadar ilgilendiki,hepsine minnettarım.Gece boyunca hemşirelerin biri gitti,biri geldi ve güleryüzlerini hiç eksik etmediler.Neval hanımda tamamen normal doğum yanlısı, oldukça iyimser, sabırlı,pozitif bir doktor.İyiki Memorial hastanesini, Neval hanımı ve ekibini tercih etmişim.Verdigim para sonuna kadar helal olsun
Memorial Diyarbakır Hastanesi 29 Haziran 2020

Teşekkürler

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Yakın ya da uzakta da olsak, ne zaman sıkıntımız olsa elinizden geldiğince bizi bilgilendirdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler .
Memorial Bahçelievler Hastanesi 28 Haziran 2020

Teşekkür

Doç. Dr. Fatih BÜYÜKCAM

Halsizlik yorgunluk şikayetiyle Cuma gününe Dahiliye Bölümüne randevu almıştım.Çağrı merkezi daha sonra beni arayıp acilden giriş yapmam gerektigi bilgisini bana iletti.Acile geldiğimde Fatih Hocam şikayetimi dinledi ilgilendi.Kan tahlili yaptırdı.Mail adresimin güncel olması durumunda sonuçlarla ilgili bana geri dönüş yapabileceği bilgisini iletti.Kendisi o yoğunluğunun arasında unutmadı ve tahlil sonuçlarını benim mail adresime gönderdi ben aramadan.Hocam yapılması gerekenlerle ilgili doğru yönlendirme yaparak benim içimi rahatlattı.Ne diyebilirim ki Allah razı olsun Hocamızdan.Kendisine ve tüm çalışanlarımıza bu zorlu süreçte başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Haziran 2020

Teşekkürler

Uzm. Dr. Pınar BALCI

Pınar hanımla beraber yıllardır mücadele ettiğim tansiyon sedef ve alerjik hastalıklarla ilgili tedavim başladı Bir ay içinde şikayetlerimin çoğu geçti lezyonlarım azaldı tansiyonum şekerim düzene girdi.Ve daha pınar hanımla beraber devam edeceğiz inanıyorum ki bu hastalıklardan tamamen kurtulacağım. Güler yüzüyle ve anlayışıyla hastalarıyla arasında kurduğu iletişim gerçekten çok güzel ve samimi.Herkese bu ilgili ve bilgili doktorumu öneririm.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Haziran 2020

Teşekkür ediyorum

Uzm. Dr. Birsen AYDIN

İlgili anlayışlı sakin güler yüz ..vertigo için gittim daha fazlasını buldum Allahın izniyle onu bana vesile eyledi. Başka hastalığım ile yüzleştim sağolun desteğiniz için..
Memorial Dicle Hastanesi 25 Haziran 2020

İYİKİ VARSINIZ

Uzm. Dr. Pınar BALCI

Selam.12 yıldır alopesi areata ; troit hastasıyım.Son zamanda da gizli şeker çıktı..Bu zamana kadar yanlış beslenme ve yanlış bildiklerimden dolayı sağlık açısından hiçbir yol kat edemedim.Yaklaşık 1 ay önce Pınar hocamı int canlı yayında gördüm ve hemen randevu aldım bide o ne diyecek diye.Çünkü artık zorunlu kalmadıkça doktora gitmeyeceğime söz vermiştim kendime.Başta psikiyatr gibi iyice bir dinledi beni.neler yapmam gerektiğini ,neden kilo veremediğimi ve kullanmam gereken vitamin takviyelerini söyleyerek beni Diyetisyenim Gözde hanıma yönlendirdi.3 hafta sonra görüşürüz dedi.Veeeeeeee tam 1 ay oldu bugün.82,9 dan 74,5 e düştüm ayrıca belim 105 cm den 97 cm e düştü.Ayrıca kafamda birkaç tane saç bile göründü.......Bunlar sadece glutensiz,şekersiz ve süt ürünlerini kesmemle oldu .Ayrıca pınar hocam bana antidepresanlarımı bile bırakabileveğimi söyledi yakında.Şimdi psikolojim çok rahat mis gibi peruğum var saçı kafaya hiç takmıyorum bi güzel zayıfladıkça kendimi iyi hissediyorum.Sizleri çok seviyorum Pınar hanım ve Gözde hanım iyiki sizi tanıdım........
Memorial Ataşehir Hastanesi 25 Haziran 2020

Doktorumuza teşekkür dileklerimiz

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Merhaba, Doktorumuz Mahmut Çivilibal’ a bebeğimizin tedavi sürecindeki ilgisi ve desteği için minnettarız. Bir anne olarak önemsediğim konular; doktorumuzla iletişimde olabilmek ve gerektiği zamanlarda doktorumuzdan destek alabilmektir bunun yanı sıra muayene için gittiğimizde çocuğumun o odaya mutlu girmesi ve de o odadan mutlu ayrılması, onu karşılayan güleryüzlü bir doktorun olması, çocuğumla gerçekten ilgilenmesi ve derdini anlayabilmesidir Mahmut Bey’ e yardımı, desteği ve ilgisi için çok teşekkür ederiz
Memorial Bahçelievler Hastanesi 24 Haziran 2020

Guleryuzlu doktorumuz

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Doktorumuz Mahmut Civilibal çok guleryuzlu başarılı her zaman sorularımıza anında cevap verip bize yardımcı olan kiziminda çok sevdiği biri ona şevkat ve ilgili ile yaklaşan doktorumuza çok teşekkür ederim.iyiki varsınız Allah sizleri basimizdan eksik etmesin.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 23 Haziran 2020

TEŞEKKÜR

Op. Dr. Altuğ SAĞIR

Annem ve benim varis ameliyatlarımızı emek,özen,iyilik ve güven katarak üstüne hoşgörüsünü ekleyerek başarıyla gerçekleştiren Op.Dr. Altuğ Sağır'a bin minnet. Ayrıca tüm ekibe,güleryüzlü hemşire ve personele teşekkürler. Esra Çubukçu 21.06.2020
Memorial Ataşehir Hastanesi 21 Haziran 2020

İdrar enfeksiyonu

Prof. Dr. Mahmut ÇİVİLİBAL

Mahmut Hoca ilgiyle güleryüzle her zaman çocuklarımla ilgilenir . Ailemizden biri gibi samimiyetle ne sorsak cevaplar . Benim için bu çok önemli .
Memorial Bahçelievler Hastanesi 20 Haziran 2020

< 1 2 3 4 ... 237 238 239 >