Hasta Yorumları

Çok ama çok teşekkürlerimi iletmem lazım

Dyt. Gözde AKIN

Dyt .Gözde Akın’a bana ve tüm hastalarına olan ilgiden dolayı çok ama çok teşekkür ederim.Aylardır kendi kendime başaramadığım zayıflama olayını Gözde hanım sayesinde hemen hemen 2 ayda halletmiş durumdayım .Kendisinin pozitifliği ve sıcakkanlı olması sebebiyle başardım.Öncelikle kendisine yaptığı işin hakkını vermesinden dolayı çok ama çok teşekkür ederim.Başarılarının kat kat artmasını dilerim.Hastanede sıra beklerken bile hastalarını bankoda karşılayıp oraya kadar yolcu etmesi bile ayrı bir inceliktir. Her şey için çok ama çok teşekkürler Gözde hanım.Zayıflama serüvenim kendisi ile hala devam etmekte ,inşallah koruma dönemi ile devam da edecek.çok teşekkürler Gözde Hanım iyi ki tanımışım sizi. Nebile Uyar
Memorial Ataşehir Hastanesi 04 Kasım 2019

Hocamıza Müteşekkiriz.

Prof. Dr. Mustafa KÜRKLÜ

Sayın Prof.dr. Mustafa Kürklü hocamız sayesinde 83 yaşındaki halam Güler Karaca’nın diz ameliyatına dair tüm korkuları hocamız sayesinde kayboldu özverili ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederiz.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 04 Kasım 2019

Güzel bir şans

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Suat hocam ile yollarımızın kesişmesi bizim için o kadar büyük bir şans ki, gebelik için kendisine muayene olmaya gittik eşimle ve daha ilk karşılaşmada bu kadar güzel bir doktor hasta ilişkisi gelişti aramızda ,ilk defa bu kadar sevgi saygı ve güven hissettik bir doktor ile ,hem kendi branşında profesyonel hem her konuda size her detayı ile yardımcı olması ,kendinizi o kadar rahat hissediyorsunuz ki ,bazı diğer meslektaşları cevaplara bile düzgün cevap vermezken o hiç üşenmeden tane tane size yanıtlar verip aklınızı hiç birseyin karistirmasina izin vermiyor yani kısacası o sadece doktor değil harika bir insan, daha önceki sezarye nımla bu doğumda ki sezarye nim arasındaki mucize iyi farkı ben yaşadım , ayrıca güzel yüreği ve kontrol ve doğum sırasındaki profesyonel haliyle ona başarılarının devam etmesi dışında bir şey diyemiyorum bu hayatta, iyi ki var ve böyle doktorlar hep var olsun..
Memorial Bahçelievler Hastanesi 02 Kasım 2019

Doktor Füsün hanım ve bölüm danışmanlarının ilgisi

Uzm. Dr. Füsun Bilgin KARAHALLI

Her ay düzenli olarak Füsun Hanıma kontrole geliyorum kendisinin ilgisi alakası güleryüzlüğü o kadar iyi ki memnun kalmamanız imkansız.. Memoriala en küçük yaşlarımdan beri gelirim her bölüme gitmişliğim olduğunu söyleyebilirim ama şu ana kadar deneyimlediğim en iyi doktor Füsun hanım güler yüzlüğü ve samimiyeti hep bu hastahanede bizlerle olsun. Çok çok memnunum.
Memorial Şişli Hastanesi 02 Kasım 2019

İyiki karşılaşmışız Fırat Hocamız ile

Op. Dr. Fırat TÜLEK

Çocuk sahibi olmak isteme aşamasında zaman ilerledikçe ve çevrenizdeki genellikle olumlu sonuçlarla karşılaştırma yaptığınızda, bir şeyler yolunda değil demeye başlıyorsunuz. Diğer taraftan sizden beklentiler de gün be gün artıyor. Bu aşamada tıbbın, içinde olmadığım için belki, bana mucizevi gelen tedavilerine yavaş yavaş adım atmaya başlıyorsunuz, sorun nasıl nereden kiminle başlayacağınız. Bunu düşününce sanırım çok şanslıydık diyorum. Tavsiye ile ilk gidilen yerin bir kere bile “acaba” dedirtmemesi gerçekten şans. Hastane özenli, tüp bebek bir süreç, bir ekip çalışması ve tabi ki tatlı hemşirelerine anestezi ekibine, embriyoloğu Sayın Ersan Bey’e çok teşekkürlerimi iletirim. Şüphesiz üzerine uzunca konuşacağım kişi ise sevgili Fırat Hocam’ dır. Sağlıkla ilgili ne için gitmiş olursanız olun beklentiniz, ehil kişilerce tedavi olacağınızı bilmeniz ve bunun kadar önemlisi değerli görülmeniz yani psikolojik olarak desteklenmeniz. Fırat Hocam, potansiyeli yüksek bir hekim olması yanında o pozitifliği, mütevazı yapısı sabırlılığı ile bize zaten “oldu bu iş” dedirtti, odasından her çıkışımızda eşimle birbirimize bakıp “ne kadar iyi biri” dedik. Şimdi de ilk denememizde başardık, bebeğimizin dördüncü ayında umut dolu bekliyoruz. Tüm hayatınız yaşattığınız mutluluklar kadar güzel olsun Hocam. Göknur A.
Memorial Ataşehir Hastanesi 01 Kasım 2019

Teşekkür

Y. Doç. Dr. Levent AKYILDIZ

Yaklaşık 5 yıl önce bir üniversite hastanesinde TBC tedavisi gördüm. Bu esnada o kadar ihmaller yaşandı ki hastalığım dahi 4 ay sonra fark edildi ve süreç boyunca ünitelerce kanı sadece test için verdim, bu bile başlı başına eziyete döndü. İyi doktorların varlığından bile şüphe eder oldum. Tedaviden sonra farklı hastanelere zaman zaman kontrol amaçlı giderken hep çekinerek gidiyordum. 2 saat önce Akciğer Grafisi isteyen doktorun yanına gittiğimde bana dair en ufak şey dahi hatırlamıyor tekrar her şeyi sil baştan anlatmak zorunda kalıyordum. Bu tarz durumları o kadar çok yaşadım ki inanın hastaneye dahi gitmek istemiyordum En sonunda Memorial'e gitmeye karar verdim. Öncesinde var olan doktorların profillerini inceledim ve Levent Bey'in tam da TBC üzerine özgeçmişinde tecrübelerini görünce işte aradığım doktoru sonunda buldum dedim. Randevuya gittiğimde işte bir doktorun hastasıyla olan iletişimi böyle olmalı dedirtti. Beni dinlerken notlar alıyor, yapacağı testler hakkında ve tedavi olduğum hastalık konusunda bilgi veriyordu. 2 gün sonra akciğer grafisi ile yanına gittiğimde bana dair detayları hala hatırlıyor, ismimle hitap ediyordu. Bunlara o kadar çok hasret kalmışız ki anlatamam bunun sevincini. Sonuçları tetkik ettikten sonra çok iyi bir şekilde bilgilendirip, telkin etti. Güler yüzlü ve mutlu bir şekilde oradan ayrıldım. Şimdi aradan 2 yıl geçtikten sonra tekrar genel kontrol amaçlı bir randevu almayı düşünürken teşekkür notu düşmediği gördüm ve yazmak istedim. Göğüs Hastalıkları için randevu alırken güvenle Levent Akyıldız hocayı seçebilirsiniz.
Memorial Dicle Hastanesi 31 Ekim 2019

TEŞEKKÜR

Dt. Mehmet DERİCİ

10 yıl boyunca her yıl gömülü 20’lik dişim ağrı yapar ve her ağrı yaptığında çektirmek için giderim film çekerler, ancak diş kökünün yüz sinirleri içinde olması dolayısıyla bu dişin çekilemeyeceği, çekildiği takdirde yüz de hissizlik oluşabileceği ve kalıcı olabileceği şeklinde bir açıklamayla antibiyotik tedavisi verilip gönderilirdim, bu kez Mehmet hocama geldim, film çekti ve bu dişi 1 dk içinde alabileceğini söyledi, ertesi gün gittiğimde, aynen söylediği gibi gömülü 20 yaş dişimi çekti, ayrıca aynı anda bir de implant yaptı ve bunların yapılmasındaki toplam geçen süre 5 dk oldu, hiç bir ağrı hissetmedim, sonsuz teşekkürler ediyorum, işinin ehli bir doktora rastladığım için kendimi çok şanslı hissettim, son derece güven veren bir doktor, tekrar çok teşekkürler
Memorial Ankara Hastanesi 31 Ekim 2019

Memnuniyet

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün Hocam, bir süredir şikayetçi olduğum (akne, leke, saç dökülmesi, kırmızı ben gibi) birçok konuda bana çok yardımcı oldu. Detaylı bilgilendirme yaparak beni aydınlattı. Sırayla hepsini çözeceğimize inanıyorum. Verdiği ilaçları ve ek bitkisel hapları kullanmaya başladım bile. Kılcal genişlemesinden kaynaklı kırmızı beni de hızlıca yok ettik. Leke tedavisi için akne sorunun çözülmesini beklememiz gerekiyor. Bunun için sabırsızlanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 29 Ekim 2019

Memnuniyet

Prof. Dr. Nilgün SOLAK

Nilgün Hocam, bir süredir şikayetçi olduğum (akne, leke, saç dökülmesi, kırmızı ben gibi) birçok konuda bana çok yardımcı oldu. Detaylı bilgilendirme yaparak beni aydınlattı. Sırayla hepsini çözeceğimize inanıyorum. Verdiği ilaçları ve ek bitkisel hapları kullanmaya başladım bile. Kılcal genişlemesinden kaynaklı kırmızı beni de hızlıca yok ettik. Leke tedavisi için akne sorunun çözülmesini beklememiz gerekiyor. Bunun için sabırsızlanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 29 Ekim 2019

Mutlu ayrılmak

Uzm. Dr. Güçlü DÖNMEZ

Bugün hastanenizde olduğum anjiyo sonrası mutlu olarak ayrıldık. Sayın uz. Dr. Güçlü Dönmez’in sakin ve ilgili herşeyi açıklayıcı yaklaşımı ve ekibinin de aynı yaklaşımı göstermesi ile rahat bir anjiyo süreçi geçirmiş bulunuyorum.5.katta ki Burçin hemşirenin de yakınlığı ve güler yüzü de bizi memnun etmiştir. Kaldığım sürece emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Asuman Öztamur 28/10/2019
Memorial Ataşehir Hastanesi 29 Ekim 2019

Sonsuz teşekkürler

Doç. Dr. Sercan OKUTUCU

Doç. Dr. Sercan Okutucu beyin yakın ilgisi ve desteği, hizmet anlayışı gerçekten çok başarılı. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Müjdat Demiral
Memorial Ankara Hastanesi 28 Ekim 2019

Teşekkür

Doç. Dr. Sebahat YILMAZ AĞLADIOĞLU

Çok ilgili bir hanımefendi. branşına da çok hakim. BEBEK BAŞKAN TOPUZ
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Ekim 2019

< 1 2 3 4 ... 205 206 207 >