Hasta Yorumları

"Op. Dr. Tolgay AKIN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Prof. Dr. Alihan GÜRKAN,Op. Dr. Tolgay AKIN

Genel cerrahi bölümünde geçirmiş olduğum başarılı ameliyat nedeni ile teşekkür eder.Mesleki hayatınızda başarılar dilerim.Saygılarımla..
09 Nisan 2018

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Sayın hocam acil olarak hastanenize geldiğimde tarif edilemez ağrılar içindeyken,anında teşhisiniz ve müdahalenizle ameliyat ederek yeniden sıhhatime kavuşturdunuz. Hocam öncelikle size ameliyat ekibinize,genel cerrahi bölümünde çalışan tüm personelinize çok teşekkür eder hepinizin yeni yılınızı kutlarım. İlhami coşkun.
Memorial Antalya Hastanesi 02 Ocak 2018

teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

03.12.2017 Tarihinde kızım tugba'yı saat 22.00 hastaneye gelerek acil ameliyata alan cerrah tolgay bey kızımı tekrar hayata döndürmüş üzüntüden akıttığımız gözyaşlarımızı sevinç gözyaşlarına çevirmiştir. Teşekkürler Cerrah Tolgay bey Allah'a emanet olun.
Memorial Antalya Hastanesi 29 Aralık 2017

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

26 Kasım 2016 tarihinde ameliyat oldum genel cerrahi yatan hasta katında bulunan Züleyha hemşire ve özellikle de duygu hemşire ye ilgi ve alakalarindan ötürü çok teşekkürler
Memorial Antalya Hastanesi 03 Aralık 2016

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Gerekli tüm açıklamayı hastayı tedirgin etmeden yapması ve operasyon esnasında kendimi iyi hissetmemi sağladığı için çok teşekkür ederim. İyiki sizinle bu operasyon ü geçirmişim .
Memorial Antalya Hastanesi 07 Kasım 2016

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Geçirdiğim operasyon sonrası tüm sorularımı detaylıca açıklayan Op. Dr. Tolgay Bey e ve ameliyathanedeki çalışan arkadaşlara başta Nebile Hn. olmak üzere ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.
Memorial Antalya Hastanesi 08 Aralık 2015