Hasta Yorumları

"Op. Dr. Tolgay AKIN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Uzun zamandır hastanenin daimi endokrinoloji bölümü hastasıyım. Ameliyat kararim sonrası Alihan bey ile birlikte beni ameliyat eden doktor Tolgay beyin ilgisi ve sorularıma cevap alabildigim icin kendisine çok tsk ederim. Tsk.ler Tolgay bey.
Memorial Antalya Hastanesi 24 Haziran 2019

TEŞEKKÜR...

Op. Dr. Tolgay AKIN

01.02.2019 tarihinde oğlumu muayene ettirmek üzere gittiğimiz Dr.Tolgay Bey'in yaklaşımı son derece memnuniyet vericiydi. İlk defa gitmiş olmamıza rağmen karşılaması, muayenesi, sonrasında verdiği bilgiler kesinlikle samimiydi. 18 yaşında olan oğlum büyük korkularla gittiği hastanenizden Tolgay Bey'in sayesinde huzurla ayrıldı. Mesleğini severek yapan ve hastalarına kendisini değerli hissettiren doktor beye teşekkürlerimizi iletmek istedik.
Memorial Antalya Hastanesi 01 Şubat 2019

Tesekkurler ...

Op. Dr. Tolgay AKIN

Genel Cerrahi Uzmani Op.Dr. Tolgay Akin yaptigi ameliyatta esimi sagligina kavusturdu. Bu sure icinde bizimle yakinen ilgilenen desteklerini esirgemeyen Op.Dr Tolgay Akin'a Yagmur , Duygu ve Busra hemsirelere tesekkur ederim. Gerek biz hastalar ve gerekse hastanemiz Memorial Antalya doktor ve hemsireleri ile cok sansli.Iyi ki Varsiniz. Ozel&Berkan ILGINÖZ
Memorial Antalya Hastanesi 30 Ocak 2019

Teşekkür

Prof. Dr. Alihan GÜRKAN,Op. Dr. Tolgay AKIN

Genel cerrahi bölümünde geçirmiş olduğum başarılı ameliyat nedeni ile teşekkür eder.Mesleki hayatınızda başarılar dilerim.Saygılarımla..
09 Nisan 2018

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Sayın hocam acil olarak hastanenize geldiğimde tarif edilemez ağrılar içindeyken,anında teşhisiniz ve müdahalenizle ameliyat ederek yeniden sıhhatime kavuşturdunuz. Hocam öncelikle size ameliyat ekibinize,genel cerrahi bölümünde çalışan tüm personelinize çok teşekkür eder hepinizin yeni yılınızı kutlarım. İlhami coşkun.
Memorial Antalya Hastanesi 02 Ocak 2018

teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

03.12.2017 Tarihinde kızım tugba'yı saat 22.00 hastaneye gelerek acil ameliyata alan cerrah tolgay bey kızımı tekrar hayata döndürmüş üzüntüden akıttığımız gözyaşlarımızı sevinç gözyaşlarına çevirmiştir. Teşekkürler Cerrah Tolgay bey Allah'a emanet olun.
Memorial Antalya Hastanesi 29 Aralık 2017

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

26 Kasım 2016 tarihinde ameliyat oldum genel cerrahi yatan hasta katında bulunan Züleyha hemşire ve özellikle de duygu hemşire ye ilgi ve alakalarindan ötürü çok teşekkürler
Memorial Antalya Hastanesi 03 Aralık 2016

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Gerekli tüm açıklamayı hastayı tedirgin etmeden yapması ve operasyon esnasında kendimi iyi hissetmemi sağladığı için çok teşekkür ederim. İyiki sizinle bu operasyon ü geçirmişim .
Memorial Antalya Hastanesi 07 Kasım 2016

Teşekkür

Op. Dr. Tolgay AKIN

Geçirdiğim operasyon sonrası tüm sorularımı detaylıca açıklayan Op. Dr. Tolgay Bey e ve ameliyathanedeki çalışan arkadaşlara başta Nebile Hn. olmak üzere ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.
Memorial Antalya Hastanesi 08 Aralık 2015