Hasta Yorumları

"Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Güleryüz ve güven

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Sayın Sertaç Bey, Sizin gibi sevecen, güvenilir, bir doktorla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve alaka için başta siz olmak üzere tüm Memorial Hastanesi çalışanlarına sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım. Ediz HEPSON..
Memorial Şişli Hastanesi 17 Ağustos 2018

Profesyonellik

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Korkarak geldiğim randevu anindan ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi alakası ile cok memnun kaldim kendisini herkese tavsiye ederim teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 30 Nisan 2018

Dr.Sertaç Demirel e teşekkürler..

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Dr. Sertaç Demirel i,bilgisine ve tecrübesine güvendiğim bir doktor ahbabım tavsiye etti.Bende kendisine güvenerek iki taraflı fıtık ameliyatı oldum.Gerçekten güven veren kişiliği ve işinin son derece ehli olduğunu gördüm Sayesinde ,ameliyat olduğumu hissetmedim bile.. Kendisi kapalı sistem ameliyatın tam bir üstadı,müstakbel hastalarının ne kadar şanslı olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.İşinin uzmanı doktoruma teşekkür eder,kendisini saygıyla selamlarım. Günbay Sert (emekli hukukçu)
Memorial Şişli Hastanesi 12 Nisan 2018

Basarili Safra Kesesi Ameliyatim icin cok tesekkurler...

Prof. Dr. Semra KAHRAMAN,Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU,Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

31 Mayis Carsamba gunu Memorial Sisli Hastanenizde basarili kapali safra kesesi ameliyatimi gerceklestiren Operator Dr. Sertac Demirel’e ve ameliyatimdan bir gun once kolonoskopi ve endeskopimi gerceklestirip, safra kesesi problemimi teshis eden Prof. Dr. Yilmaz Cakaloglu’na cok tesekkurler. Bu iki mukemmel doktor icin hastanenizi tebrik ederim. Ayrica ameliyatimin oncesi ve sonrasinda verdigi inanilmaz destek icin Prof. Dr. Semra Kahraman (kendisi 2008 Eylulunde yine hastanenizde cok basarili gecen ameliyatimi gerceklestirmisti) ve Yasemin Guler’e de tesekkuru bir borc bilirim. Onlarin verdigi manevi destek sayesinde cocuklarim yanimda olamasa da kendimi bir an olsun yalniz hissetmedim. Ameliyatim sonrasinda kaldigim B-Blok 4. Katdaki Bas Hemsire Tugba Gok ve tum hemsirelere de gosterdikleri ihtimam ve ozenli bakimlari icin cok tesekkurler. Sevgilerimle, Ayten Tulin Hatipoglu
Memorial Şişli Hastanesi 07 Haziran 2017

Tesekkur

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Çok korkarak geldim, hem muayeneden, hem hastalıktan. Dünya tatlısı, şefkatli doktorum hem canımı yakmadan, uyandırmadan muayene etti hem de tüm korkularımı giderdi. Kendisine minnettarım, çok teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 19 Nisan 2017

Çok özel bir doktor : Sertaç Demirel

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Yaklaşık 6 ay önce ismi ''kıl dönmesi'' olan ve söylemesi kendisinden daha rahatsız edici olan problemim sebebiyle Sertaç Bey'in kapısını çaldım. Şikayetimden çok kısa bir zaman önce geçirdiğim sağlıkla ilgili başka bir travma sebebiyle, hayatımda ilk kez ne hastalık ne de doktor konusunda hiçbir araştırma yapmamıştım. Sadece kurtulmak istediğim müthiş bir kuyruk sokumu ağrısı/acısı, bunun yanında da aklımda bölük pörçük bilgiler vardı. Kıl dönmesinin çıkarıldığı yerin açık bırakılması gerektiği, her gün pansumana gidileceği ve kapanmasının aylar sürebileceği yönünde. Yoksa diğer türlü tekrar edebilirdi. Gerçi o an bu acıdan kurtulmaktan başka bir şey düşünmüyordum. Doktor bana ne derse ''he'' diyecektim. Sağolsun Sertaç Bey, tekniklerinin son derece ilerlemiş olduğunu belirterek flap adı verilen bir metottan bahsetti ve yaranın yine kendi derimle kaydırılarak kapatılacağını ve tekrarlama riskinin minimuma indirilirken çok daha konforlu bir nekahat dönemi sunacağını söyledi. Herkesin ''illet operasyon'' dediği şey için söyledikleri o kadar sıradışıydı ki, bu cillop finale kendimi hazırlamak istemedim. Fön makinesi sesiyle sıcacık yatağımda narkozdan uyanırken hala rüyada olduğumu düşünüyordum. Çünkü işin ilginç yanı ne bir acı, ne de ağrı vardı. Yumurta kadar bir parçanın çıkarıldığından bahsediyoruz, dile kolay 20 dikiş. Ama sanki bu ameliyatı başka biri oldu. Hiçbir şey hissetmiyordum. Tüm bunlar bir yana Sertaç Bey'in gerek konuya hakimiyeti, gerekse de süreçle ilgili üzerimden eksik etmediği ilgi ve bilgisi; yaklaşımı, pozitifliği ve içtenliği... İyi doktorların, iyi insanlar olduğuna inanırım. Tam da bunun bir özeti olduğu için Sertaç Bey'e ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki genel cerrahsın hocam, kapsadığın alan itibariyle her an yine karşılaşacak olmak güven veriyor :)
Memorial Şişli Hastanesi 16 Eylül 2015

Apandisit

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Ameliyat öncesi ve sonrası gösterdikleri tüm özveri için teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler Sertaç Hocam.
Memorial Şişli Hastanesi 27 Aralık 2014

Genel Cerrahi uzmanı op.dr. Sertaç Demirel e sonsuz teşekkürler...

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Memorial şişli hastanesinde; 2011 yılında yağ bezesi- 2013 yılında safra kesesi- ve son olarak da 2014 yılında total Tiroid bezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Genel Cerrahi Bölümü doktorlarınızdan Sayın Sertaç Demirel'e sonsuz teşekkürlerimi iletirim.Saygılarımla.Sekine Kıran nisan 2014
Memorial Şişli Hastanesi 17 Nisan 2014

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Op. Dr. Sertaç Demirel bir sihirbaz... Ameliyattan 3 saat sonra ayağı kalktım, ameliyat olduğum bölgede 1 kere bile ağrı hissetmedim. Hatta ameliyat yapmadılar mı acaba dedim. Tam narkoz aldığım için ameliyatı da hatırlamıyordum sonra pansumanın yapıldığı yer kaldırılınca anladım ameliyat olmuşum. Tam bir sihirbaz.. Abartmıyorum narkozdan önce çok şiddetli başım ağrıyordu narkoz ile baş ağrım geçti, ameliyatı da oldum, baş ağrım bile ameliyat ağrısından fazlaydı o kadar ciddiyim. Sertaç Bey'in yanından çıkalı 1 gün bile olmadı şu an evimde yatıyorum, ağrım yok sızım yok. Sertaç Hocam'a ne desem ne kadar teşekkür etsem az... Onun için odamda yatarken tek bir kelime ile nasıl özetlerim diye düşündüm... Op. Dr. Sertaç Demirel bir sihirbaz.
Memorial Şişli Hastanesi 10 Ocak 2014

Güler Yüz & Güven

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Merhaba, aslında çok basit olan Apse Drenaj konusunda 2 yıl önce canımın inanılmaz yanmasıyla erteleye erteleye sonunda Memorial Hastanesi'nin Cerrahi Bölümünden Op. Dr. Sertaç Demirel ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Dediğim gibi aynı rahatsızlıktan 2 yıl önce canım öyle acıtılmış ve öyle kötü bir deneyim edinmiştim ki ayaklarım geri geri gide gide yine de Memorial Hastanesinin kapısından girdim. Op. Dr. Sertaç Demirel beni güler yüzüyle karşılaması aydınlatıcı bilgiler vermesiyle korkum az da olsa elbette yerini rahatlığa bırakmıştı. Ama ilk deneyimimde yaşadığım acı yine de aklımın bir köşesinde vardı. Ama güven veren tavrı açıklayıcı bilgileri ve sergilediği yapıcı tavır ile bugün iyi ki de kendisi ile tanışmışım diyorum. Evet belki çok basit bir işlem yapıldı, Apse Drenaj ama bu tedavinin bir 3-4 hafta sonrasında devamı olacak. Korkum mu ? hiç yok diyebilirim. Ağrılarımdan kurtuldum. Günlük standart yaşamımı olumsuz etkileyen sırtımdaki şişlikten ve apseden kurtuldum. Bunun için öncelikle kendisine, kendisi ile birlikte çalışan Op. Dr. Nilüfer Hanım'a ismini bilemediğim ve müdahale esnasında tüm güler yüzlülüğü ile yardımcı olan hemşire hanıma ve tüm ekibe çok çok teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 21 Nisan 2013

Teşekkürler Sertaç Hocam

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Eşimin yaptırdığı bir kolonoskopide bağırsağı delindi. Karna iltihap yayıldı ve acil olarak ameliyata alındı. Biz çok endişeliydik çünkü durum çok riskliydi. Allah korusun ölümle sonuçlanabilirdi. Fakat Allah karşımıza Abdullah Hoca'yı çıkardı. Onu gördüğümüz an eşim de ben de rahatladık. İşinin ehli, güven veren ve insan ilişkileri çok kuvvetli bir hoca. Ameliyat sonrası eşime kolostomi torbası takıldı. Yani bağırsağın delinen kısmı kesildi ve ucu karnından dışarı bağlandı. Eşim bu şekilde 3 ay kaldı. Bugün eşim ikinci ameliyatını oldu. Çok şükür herşey yolunda gitti. Abdullah İğci, Sertaç Demirel ve Beyza Özçınar sayesinde eşimin hayatı kurtuldu. Doktorlarımız bu zor süreçte güler yüzleri ve güven veren tavırlarıyla hep yanımızda oldular. Ve tabi omzunda bile ağladığım Hasta İlişkileri Müdürü Hanife Eregez herşey için teşekkür ederim. Süreç boyunca doktorlarımızı her gördüğümüzde içimiz rahatladı. Ameliyata girerken endişelerimiz vardı fakat Abdullah Bey doktorluktan da ailemizden biri gibi bizi rahatlattı. İşini bu kadar özenle yapan doktorlarımızın olması çok güzel. Teşekkür ederim Hocalarım. Yaptıklarınızın yanında teşekkür çok az kalır aslında. Bahar Şababoğlu
Memorial Şişli Hastanesi 12 Ekim 2011

Teşekkürler

Y. Doç. Dr. Sertaç DEMİREL

Geçtiğimiz yıllarda hastanız, annem Ayşe Durmaz, tarafınızdan gerçekleştirilen iki ayrı oprerasyon ile (1-Acil' den bağırsak düğümlenmesi, 2- Hemoroid ameliyatı) sağlığına kavuşmuştu. Her gün teşekkürlerini ve dualarını ilettiğini bilmenizi istiyor Sevgili Hocam :)) " Görev yaptığı hastane değiştiği için ulaşıp teşekkür edemiyorum" diye, sürekli bana söyler. Bugün, "Tamam annecim, bir şekilde iletmeye çalışıcam " dedim. Tekrar teşekkürler,Sevgiyle kalın...
Memorial Şişli Hastanesi 02 Haziran 2011

1 2 >