Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI

DEĞERLİ DOKTORUM SEDAT BEY VE ASİSTANI ŞÜKRAN HANIMA İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
Memorial Kayseri Hastanesi 10 Nisan 2019

Teşekkür msji

Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI

Annemin guatr teşhisi sonucunda geldiğimiz memorial hastanesinde ilgili doktorumuz ve asistanı sayesinde çok memnun kaldık, özellikle ameliyat oncesi ve sonrasında ki süreçte hastane temizliği güleryüzlü hemşireler ve doktorumuzla geçirdiğimiz bu operasyon sonucunda gönül rahatlığıyla kendinizi emin ellere teslim edebilirsiniz.
Memorial Kayseri Hastanesi 23 Ocak 2019

MUAYENE VE İLGİ

Prof. Dr. Namık Kemal ERYOL,Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI

MERHABALAR yurt dışından izne geldik gurbetçi olarak Kayseriyi pek bilmiyoruz kızım ve eşim rahatsızlandı sağlık anlamında kayseri baya gelişmiş daha önceki yıllarda başka bir sağlık kurumunda muayene olduk ama KAYSERİ de yeni olan ve yeğenimizin çalıştığı hastane olan KAYSERİ MEMORİAL HASTANESİNİ tanımış olduk ve bizim siğortamız AGİS ile anlaşması olduğuna sevindik bize muayene konusunda yardımcı olan KAYSERİ MEMORİAL AİLESİNE KATILMAMIZI sağlayan bizimle muayenemizde yalnız bırakmayan Nuh ÇİMEN ve AĞİS re işlemlerimiz bekletmeden tamamlşayan Fatma GÜN hanıma muayenemizde ilgisini esirgemeyen DR SEDAT Beye çok teşekkür ederiz iyi memorial ailesini tanımışız ve anladıkki sağlıkla ilgili bir sorunumuz olduğunda ilk durağımız memorial hastanesi olacak iyi çalışmalar
Memorial Kayseri Hastanesi 11 Mayıs 2016

Sedat beye teşekkür,

Prof. Dr. Sedat ÇAĞLI

Bu teşekkür metnini yazmamın esas sebebi Prof. Dr. Sedat Çağlı beydir. Hastalığıma gittiğim ilk hastanede kanser tanısı konuldu. Sedat bey muayenesi sonucunda kanser hastası olmadığımı belirledi ve ameliyatımı gerçekleştirdi. Doktor bey, hem hekimlik tecrübesiyle, hem saygısı ve hoşgörüsüyle bütün beklentilerimizi karşıladı. Eğer doktorum Prof. Dr. Sedat Çağlı bey olmasaydı, MEMORIAL hastanesinden bu denli memnuniyetle ayrılmazdım.
Memorial Kayseri Hastanesi 29 Nisan 2016