Hasta Yorumları

"Uzm. Dr. Sami AKBUĞA" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Her zaman yanımızda olduğunuz için sevgili oğlum Arukan Ata TÜRK ve ailemiz adına çok teşekkür ederim. İlgili, sevecen yaklaşımınız ve sürekli yenilediğiniz tıp bilginiz ile sizin yanımızda olmanız bize güven veriyor.
Memorial Ankara Hastanesi 26 Aralık 2017

Muhammed Bera dan tesekkur

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Dogumunun ardindan enfeksiyon nedeni ile yogun bakima alinan bebegimize ve diger tum bebeklere sefkatle,sevgi ile bakan,tekrar tekrar sordugumuz her soruya tum samimiyet ve guleryuzleri ile cevap veren,en guzel sekilde bebegimizin bakimi icin bize bilgi veren tum NICU hemsirelerine cok cok tesekkurlerimizi iletiyoruz. Gozumuz arkada kalmadan bebegimizin yanindan ayrilabildik.Bebegimizin takibini yapan hekimlerimize ve bebegimizin yaninda olabilme imkani saglayan Ankara Memorial Hastanesine saglik otelciligi hizmetleri icin de tesekkur ediyoruz.
Memorial Ankara Hastanesi 11 Ekim 2015

Yaman'dan Teşekkür

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

07.02.2015 tarihinde 30w4d dünyaya gelen oğlumuz Yaman'ı 40 gün boyunca sevgi ve tedavileriyle büyüten doktorlarımız Sami Akbuğa ve Memnune Aladağ ile Satı Kabakçı başta olmak üzere yenidoğan yoğunbakımın melekleri Kübra E., Behiye, Tansu, Simge, Kübra D., Sevil, Gizem, Şirin ve Özge hemşirelere bilgi, sevgi ve özenleri için sonsuz teşekkürler...Ayrıca böyle başarılı ve uyumlu bir ekibin bir araya gelmesinde katkısı olanları da tebrik ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 26 Mart 2015

ÇOK TESEKKURLER

Uzm. Dr. Memnune ALADAĞ,Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Yeni dogan yogun bakiminda yatan ikiz bebeklerimize kendi bebekleri gibi bakan hemsire ablalarina ve güler yüzlü çok ilgili doktorlarimiz memnune hanim ve sami beye sonsuz tesekkürler
Memorial Ankara Hastanesi 09 Kasım 2014

Binlerce Teşekkür

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami Hoca, ile Pazar günühemde babalar gününde tanıştık. Oğlumuzun gözünde kızarıklık vardı. Öksürük ve soğuk algınlığı geçirmişti. Bir doktor olarak samimi dürüst ve içten davranması çocuğumuz ile çok güzel ilgilenmesi ve DOĞRU TEŞHİSİ oğlumuzun iyileşmesini sağladı. Kendilerine en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum ve herkesle de paylaşıyorum. MEMORIAL ANKARA çok güzel bir ekip ile yola çıkmış. Sami Hoca ile artık görüşeceğiz... Teşekkürler :)
Memorial Ankara Hastanesi 17 Haziran 2014

Doğru Teşhis, Tedavi ve Yönlendirme

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Sami Bey'in oğlum Kemal ve kızım İdil'in rahatsızlıklarında uyguladığı tedavi ve bize yapmış olduğu yönlendirmelerden dolayı kısa sürede sağlığımıza kavuştuk. İlgisi, çocuklara yaklaşımı, sabırla dinlemesi ve herşeyi özenle açıklaması kendimizi çok rahat hissetmemize sebep oluyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Mayıs 2014

Teşekkürler

Uzm. Dr. Sami AKBUĞA

Bir çocuk Dr. Olması gereken bütün vasıfları fazlası ile bulundurması, naif tavırları ve enğin bilgisinden dolayı sayın hocama çok teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 01 Nisan 2014