Hasta Yorumları

"Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Güven

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

Doktorum serdar necmioğlu o kadar iyi bir insan ki her gittğimde tokalaşır önce dinler sonra ilgi gösterir.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 16 Kasım 2019

Muayene

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

Annemin doğuştan kalça çıkığı var. Son bir senedir bel fıtığı da oluştu. Bundan dolayı şiddetli bacak ağrıları olustu. Serdar hocamın cana yakın oluşu ve ilgisi bizi çok memnun etti çok değerli tavsiyelerde bulundu herşey için kendisine ve Memorial çalışanlarına çok teşekkür ederiz iyiki varsınız.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 15 Eylül 2018

N.SERDAR NECMIOGLU HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

SAG 2 CI PARMAGIMDA TÜMÖR CIKMISTI HICBIR DOKTOR ANLAMADI SADECE SERDAR HOCAM TEŞISI KOYDU VE PARMAGIMI ALDI AMA OYLE IYI BI DOKTORKI INSAN SAGLAM IKEN HASTA OLUP ONUN YANINA GIDESI GELIYOR HERSEYIYLE DORT DORTLUK BI DOKTOR SONSUZ TESEKURLER EDIYORUM RAMAZAN KAYA MARDIN
Memorial Diyarbakır Hastanesi 23 Ekim 2017

Sonsuz Şükranlarımı sunarım

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

2016 yılı başında sağ omzum yerinden çıktığı için artroskopi operasyonu ile 4 saat ameliyat oldum fakat 6. Ayda tekrardan omzum yerinden çıktı. Bu sefer Serdar hocaya başvurdum ve amelyat olmam gerektiğini söyşedi ve 1 ay gibi kısa sürede toparlandım ve tamamen eski hayatıma döndüm. Doktorumun güler yüzü işe olan bağlılığı başka bir doktorda olmayacağından eminim. Kendisine minnettarım
Memorial Diyarbakır Hastanesi 26 Aralık 2016

artroskopi

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

02/10/2015 Tarihinde Memorial Diyarbakır hastanesinde artroskopi ameliyatı oldum. Ameliyat sürecinde başta ameliyatımı gerçekleştiren Sn. prof. Dr. Serdar Necmioğlu ve ekibine, hastanede yattığım sürede beni yalnız bırakmayan başta medikal direktörümüz sayın Dr. Taner Özcan olmak üzere tüm yöneticilerimize, ameliyat sterisimi yakın ilgi ve güleryüzleriyle azaltan tüm ameliyathane personeline, ameliyat sonrası sürekli yanımda olan tüm 4. kat hemşire ve personeline, ziyaretleriyle moral desteği veren tüm hekim ve hemşire arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 04 Ekim 2015

Ön Çapraz Bağ Ameliyatı

Prof. Dr. N. Serdar NECMİOĞLU

Ameliyatımın 45'inci gününde bu yazıyı yazıyorum. Sakatlandığım günden bugüne kadar gösterdikleri ilgi ve güleryüzden dolayı başta hocam Prof. Dr. N .Serdar Necmioğlu'na ve tüm ortopedi bölümü çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 07 Mart 2014