Hasta Yorumları

"Dt. Mehmet DERİCİ" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

PERFECT DOCTOR

Dt. Mehmet DERİCİ

Değerli ve pek saygıdeğer hocam sayın Mehmet Derici beyefendi iyi ki varsınız; öyle ki Ankara'da her 500 metrede bir diş kliniği olduğunu düşünürsek ancak 20 km de bir karşılaşılabilecek mükemmel bir diş hekimisiniz. Ben 3 bebek sahibi bir anneyim, hamilelikler ve İhmalle beraber gelen bakımsızlıklardan sonra inşaat sahasına dönen ağzımda bir çok çürük, çıkamamış yirmilik dişler ve sadece kökü kalmış azılarla bir röntgen çektirip, değerli hocam sizden randevu aldığımda sizi hiç tanımıyordum. Telefonum çaldı. Arayan sizdiniz. Telefonda açıkça anlatmak istemediniz ama damağımda ciddi bir kist varmış. Daha beni görmeden filmi incelemiş ve yapılması gerekenleri planlamıştınız. Sonrasında kime sorduysam iki sağlam diş çekilip ameliyat yapılmadan o kist temizlenemez dediler. Korkarak muayeneye geldim; ama Mehmet hocam küçük bir kanal açarak, ameliyatsız olarak ve büyük bir sabırla o kisti temizlemek için uğraştınız ve temizlediniz. Çürükleri hızlı bir şekilde çekip, tek anesteziyle diş çekimi, dolgu ve implant yerleştirmeyi tamamladınız. Ve çok kısa bir zamanda ağzımı resmen yenilediniz. Şu an o kadar mutluyum ki sanki ağzımdaki implantlar ve tedavi edilen dişler yıllardır benimleymiş ve sağlıklı bakmışım gibi bir görüntü var. Değerli hocam iyi ki varsınız öyle ki, ilk karşılaşmadaki güler yüzünüz, güven veren tecrübeniz ve kendinizden emin tavrınız böylesine bir memnuniyeti açıkçası bana sezdirmişti ve haklı çıktım. Değerli hocam iyi ki sizi tanımışım. Dişlerim sağlıcakla kalacaklar. Dua'm odur ki sizler de sağlıcakla kalınız......
Memorial Ankara Hastanesi 08 Mart 2019

İmplant yaptırdım

Dt. Mehmet DERİCİ

Sayın Mehmet Derici hocama diğer birçok diş cerrahının yetersiz boş nedeniyle yapamadığı iki adet implant tedavisi için gittim.( isim vermek doğru olmaz fakat ankaradaki birçok doktor bu gruba dahildir:) ) Bütün duygu ve sözlerimi Ziya Paşanın ''AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ'' sözüne bırakıp kendisine buradan tekrar teşekkür ederim
Memorial Ankara Hastanesi 07 Şubat 2018

Riskli diş çekimi

Dt. Mehmet DERİCİ

Çok acil ve riskli bir durumda kendisine ulaştım. Gayet mütevazı ve iyi niyetle konumuza yaklaşıp annemin riskli durumunu anlayarak özveriyle randevu verdi bize.. Çankırı'dan geleceğimizi söylediğimde kendisi olmasa bile ekibinin ilgileneceğini söyledi. İlgilendiler de gerçekten. Mehmet Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla çıktık hastaneden. Tekrar teşekkür ediyorum hem annem hem kendi adıma.
Memorial Ankara Hastanesi 12 Mayıs 2017

Dt. Mehmet DERİCİ'ye Teşekkür.

Dt. Mehmet DERİCİ

Dişime daha öncesinde başka bir yerde kanal tedavisi uygulanmasına rağmen ağrısı geçmemişti. DT. Mehmet DERİCİ Beye gelmeden önce 3 tane doktor dişi gördü ama sebebini bir türlü çözemediler. Hatta dişe yanlış bir işlem bile yapıldı. Sonra DT. Mehmet DERİCİ Beye ulaştım. Uyguladığı işlemler sonucu dişimdeki ağrı geçti. Kendisi deneyimli ve işinin ehli bir hekim. Hastasını takip ediyor ve özverili. Teşekkürlerimi iletiyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 22 Temmuz 2016

Teşekkürler.

Dt. Mehmet DERİCİ

Benim tıbben durumum biraz özel idi. Dişim çok şişmişti ve çekilmesi ile ilgili sıkıntılar vardı. Kendisi durumu çözmek için ilgili kişilerle süratle iletişim kurdu ve çözüm önerisini geliştirdi. Yüksek enerjisi ile moralimi yükseltti. İlaç tedavisine başladı; 3 gün olarak bahsetmişti ama ertesi gün şişlik indi. Çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 10 Haziran 2015

Dr.Dt. Mehmet DERİCİ'ye Teşekkür.

Dt. Mehmet DERİCİ

Öncelikle Ankara Memorial Hastanesinin Ağız ve Diş Hastalıkları Kliniğinin değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum. Diş etlerim kanıyordu ve ağız kokum vardı. Tek seansta diş eti kanamamı keserek, oluşan ağız kokusunu önlediler. Diş taşı ve diş lekelerimi de 2. seansta giderdiler. Güler yüzü, işindeki titizliğinden dolayı Dr.Dt. Mehmet DERICI Bey'e ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunarım.
Memorial Ankara Hastanesi 13 Şubat 2015