Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Memorial Hastanesi İle Tanışmama Vesile Olan Doktor Beye Geç Kalmış bir teşekkür

Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek

Merhabalar, Ben 10 küsür yıllık sadık bir TOBB ETÜ hastanesi hastasıydım (Mesa olduğu zamanlar dahil). KBB'de Sayın Cem Özbek hocama giderdim o zamanlar. Kızımı da (Eda Hocaoğlu) kendisine götürürdüm. Sayın Özbek'in Memorial'a geçişini öğrendiğimde, kendim ve kızım için randevu almak suretiyle ilk kez hastaneniz ile tanışmış oldum. Ve artık bu vesileyle sizin hastanenize transfer olmuş oldum:) Kendisinden aldığım hekimlik hizmetinden her daim son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Alanının son derece uzmanı olduğunu hissettirir açıklamaları, hemen antibiyotikli ilaç reçetesi yazmak yerine daha hafif ilaçlarla -gerçekten de her seferinde net ve kesin sonuç aldığımız- özellikle kızımı tedavi edişleri, 13 yaşındaki bir kız çocuğunun severek ve isteyeyerek gidebildiği bir doktor olmasına sebep olan dostane ve çocuk psikolojisinden anlar tavrı, "bilirse bunu ancak Cem Hoca bilir" dedirtmesi bana bu teşekkür mektubunu bir borç bildirmiştir. Böyle değerli bir hekimi bünyenize katmış olmanızdan ötürü, ayrıca sizlere de teşekkür ederim. Saygılarımla, Melek Çavaş (Eda Hocaoğlu)
Memorial Ankara Hastanesi 20 Kasım 2017

mükemmel yaklaşım

Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek

Beş yaşındaki kızıma doğru teşhisi koyarak 12.06.2017 tarihinde bademcik,genizeti,kulak tüpü ameliyata yapan sevgili doktorumuza tüm destekleri için teşekkür ederim. Ameliyat sonrası inanılmaz derecede hemen toparlayan kızım bugünkü hali ile bize iyi ki bu süreci yaşamışız duygusunu hissettirmektedir. Bugün bile ne zaman arasam her konuda anında,güleryüzle yardımcı olmaktadır. Kendisi ile iyiki tanışmışız. Kurumunuza ve değerli doktorumuza çok teşekkür ederim. Uzuner Ailesi :)
Memorial Ankara Hastanesi 28 Temmuz 2017

Bademcik ve Geniz eti

Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek

Sn.Hocamıza oglumuz Deniz'e gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüz icin cok teşekkür ederiz. Operasyon öncesi ve sonrasında yüzünden gülücükler eksik olmayan hocamız stresimizi atlatmamizda ebeveyn olarak bizleri fevkalâde rahatlattı. Ülkü & Murat
Memorial Ankara Hastanesi 15 Haziran 2017

Teşekkür

Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek

12.06.2017 tarihinde DR.Mustafa Cem Özbek tarafından kızım ameliyat oldu. Doktorumuz ilk tanı dan itibaren mukemmel yaklaşımı ile bizi ameliyata hazırladı. Ameliyat öncesi ve sonrasında doktorumuz başta olmak üzere tüm kat ekibine çok tesekkur ederim.Doktorumuz telefonla her an ulaşmak bizi oldukça rahatlattı. Ameliyat sonrasında telefonla anlık ulaşmak bizim için çok çok değerli. Kızım ve ailem adına çok tesekkur ederim. N.UZUNER
Memorial Ankara Hastanesi 14 Haziran 2017

Güler yüzlü ekibiyle ağrılarımı unutturan hastane:)

Doç. Dr. Mustafa Cem Özbek

Yetişkinlerde zor olduğunu söyledikleri halde Hastanenizde bademcik ameliyatı oldum, doktorumun profesyonel çalışmasından ve kattaki tüm personellerin nazik Güler yüzlü ve ilgili davranışlarından dolayı kendimi çok özel hissettim neredeyse ağrılarımı hissetmedim:) başta doktorum olmak üzere tüm çalışanlara herşey için çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 14 Nisan 2017