Hasta Yorumları

"Op. Dr. Hakan MERAL" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Hemorait, Anal apse

Op. Dr. Hakan MERAL

Değerli hocam Hakan MERAL, tedavimin başından sonuna kadar yanımda olup yapacakları operasyon hakkında bilgi verip, başarılı bir ameliyattan sonra pansumana varıncaya kadar yapmış,ilaç kullanma yöntemlerine kadar öneri ve bilgilendirmelerde bulunarak bizleri uğurlamıştır. İlgilerinden dolayı kendisine ve personele teşekkür ederim.
Memorial Diyarbakır Hastanesi 25 Mart 2020

Anal Fistül

Op. Dr. Hakan MERAL

Mart 2016 da komplike fistül teşhisi konuldu, uzun bir hastane ve doktor araştırması ve denemesinden sonra Kasım 2016 da Doktor Hakan Meral e muayene oldum. Hastalığın geçme ve iyileşme aşamasında verdiği destek ve ilgiden dolayı Sayın Doktoruma ve ekibine çok teşekkürederim.
Memorial Dicle Hastanesi 28 Mart 2017

Kolon Ameliyatı

Prof. Dr. İbrahim H. TAÇYILDIZ,Uzm. Dr. Metin ÇINGI,Op. Dr. Hakan MERAL

Kalın bağırsağımda polip olduğu 9 ay önce teşhis edildi. Doktorum bunu kolonoskopi ile alınabilir diyerek beni 3 ay boyunca her ay kolonoskopi yaparak üst kısmını alarak oyaladı. Bunun çözüm olamayacağını öğrendik ve birkaç farklı yerlerden Sayın PROF. DR. İBRAHİM H.TAÇYILDIZ'ı önerdiler. Sayın Doktorumun yapmış olduğu muayene sayesinde ameliyat kararı verdiler. 03 Şubat 2014 tarihinde Ameliyat oldum. Bu ameliyatımdan dolayı başta PROF. DR. İBRAHİM H. TAÇYILDIZ'a çok teşekkür ediyorum. Yine Sayın OP. DR. HAKAN MERAL'e çok teşekkür ediyorum. Yine Sayın doktorlarım ve ekibine de teşekkür ediyorum. Ayrıca yoğun bakımda geçen sürede de Sayın DR. METİN BEY ve ekibine de teşekkür ediyorum. Yine hastanenizde yattığım sürede tüm hastane personelinin göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka için de ilgilenen tüm personelede teşekkür ediyorum.
Memorial Dicle Hastanesi 26 Şubat 2014