Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Emel Erdal ÇALIKOĞLU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Lazer Epilasyon

Doç. Dr. Emel Erdal ÇALIKOĞLU

Dermatoloji Bölümü bünyesinde görev yapan Füsun ACAR hanıma işlemler esnasında gösterdiği anlayış, iş sorumluluğu ve hastası olan kızama gösterdiği doğru bilgilendirme ve anlayışları için teşekkür ediyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 10 Nisan 2017

YAĞ BEZESİ

Doç. Dr. Emel Erdal ÇALIKOĞLU

Değerli Memorial ailesi , yaklaşık 14 aydır göğüs üstü gerdan bölümümde bulunan ve beni son derece rahatsız eden yağ bezemi aldırmak için yaklaşık 1 haftadır hastane hastane geziyorum . Plastik cerrahi müdehale için sürekli gün atıp oyalandığımı fark edince huzursuz olup Sayın Emel hocamdan 06/09/16 tarihi için randevu aldım , muayene gerçekleşti ve bu sayede bu bölgenin cerrahi müdahele için son derece hassas olduğunu ve plastik cerrah müdahalesi de olsa yağ bezesinden daha uzun bir iz kalacağını bahsettiler .Ankara hastanenizin son teknoloji lazer tedavisi ile acısız dikişsiz tedavi olacağımın teşhisini koydular .vakitiniz var ise hemen tedaviyi yapalım dediler , hemen kabul edip tedavi oldum , çok başarılı ve son derece kolay olay bu tedavi için Başta Emel hocam olmak üzere tüm Memorial ailesine teşekkür eder şükranlarımı sunarım . İnsan sağlığına verdiğiniz önem ,son teknoloji ve tedavi yöntemlerini kullanarak verdiğiniz hizmet taştışılmaz bir önem kalitesindedir. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum,saygı ve sevgiyle
Memorial Ankara Hastanesi 06 Eylül 2016

Teşekkür

Doç. Dr. Emel Erdal ÇALIKOĞLU

Gecirdigim tırnak batması operasyonunda yakin ilgi ve alakasindan dolayi doktorum Doç. Dr. Emel ERDAL ÇALIKOĞLU'na çok teşekkür ederim.
Memorial Ankara Hastanesi 07 Mayıs 2014