Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Burak ERDAMAR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Mükemmel Doktor Olmanın Yaşayan Hali

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Kendisiyle 2017 yılının ocak ayında tanıştım. Çok uzun süredir nefes alma problemi yaşıyor ancak ameliyat olmaya hem zaman sıkıntısı hem de korkularımdan dolayı cesaret edemiyordum. Doktor araştırdığım sırada, çevremde Burak Hoca'ya ameliyat olmuş 3-4 kişiye denk geldim. Hepsi o kadar çok övdü ve ameliyat öncesi süreçten o kadar memnunlardı ki gidip kendisiyle tanışmak istedim, ancak hala ameliyat seçeneğine çok yakın değildim. Muayene için gittiğimde sohbet ettiğimiz 5 dakikanın sonrasında ne olursa olsun ondan başkasına ameliyat olmayacağımı biliyordum ve kendisi ciddi manada görüştüğüm ilk doktordu. Kendisiyle tanıştıktan sonra internette de araştırmaya karar verdim ve hakkında tek bir kötü yoruma bile denk gelmedikten sonra da tescillemiş oldum kararımı. Ameliyat öncesi-sonrası tüm süreçlerde o kadar yakından ilgilendi ve o kadar rahatlatıcıydı, onun elinde her şeye rağmen iyi olacağıma emindim. Ameliyatta nefes problemimi düzelttikten sonra burnumu da biraz güzelleştirebilirsiniz dedim nasıl bir şey istiyorsun dediğinde de " yüzüme yakışacak pıt bir burun istiyorum, gerisini size bırakıyorum dedim." Yani o kadar güveniyordum kararlarına. Ve bugun, ameliyat olalı 1.5 seneyi geçti. Mükemmel burnumu ve mükemmel nefes alabiliyor olmamı sadece ona borçluyum. Hayatımda hiç kimse için zaman ayırıp yorum yazmamıştım açıkçası ancak Burak Hoca bu övgüleri sonuna kadar hak eden bir doktor. Gerçekten her şey için çook teşekkür ediyorum kendisine, iyi ki kendisiyle tanıştım. Doktordan ziyade adeta bir arkadaş, abi, baba gibi kendisi. Çevremdeki herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir doktor.
Memorial Şişli Hastanesi 04 Ağustos 2018

Sonsuz teşekkürler

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

02.07. 2018 Tarihinde geçirdiğim ameliyat için kendisine ve tüm personele teşekkürü bir borç bilirim . İlgisi alakası güler yüzü , verdiği güven için ne söylesem azdır. Başarısı yükselip egosu bi o kadar azalan nadir insanlardan biridir kendisi. Eşim , kızım ve ben üçümüzde sayesinde sağlıklarımıza kavuştuk , iyi ki varsınız .
Memorial Şişli Hastanesi 09 Temmuz 2018

Muthis Insani Doktor :)

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Hem cok iyi bir insan hem cok iyi bir doktor. Iyiki boyle Burak hoca gibi doktorlar var ve bizler de rahatca ulasabiliyoruz.Çok tesekkur ederim ve iyiki tanimisim kendisini.
Memorial Şişli Hastanesi 22 Haziran 2018

Teşekkürler.

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Kızım Zeynep Sezgin'in 28/05/2018 tarihinde ki muayenesinden dün gerçekleştirilen ameliyatına kadar ilgi ve süreç hakkındaki verdiği detaylı bilgiler için ailecek çok teşekkür ederiz.
Memorial Şişli Hastanesi 01 Haziran 2018

Evrendeki en iyi doktor!

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Konka şişmesi, nefes alamamak, uykusuz geceler, alerjik rinit, çekilmez hayat, burun spreyi kelimeleri size tanıdık geliyorsa, siz de muhtemelen benim gibi yıllarca, inatla ya da sadece korku ile ameliyattan kaçanlar kulubundeydiniz..Bu sıkıntıların canıma tak ettiği bir gün yıllardır herkesten duyduğum Prof.Dr.Burak Erdamar'ın kapısını çaldım, sanırım 3.dakikada bana verdiği güven ve pozitif enerji ile ameliyat olmaya karar vermiş, 5.dakikada da gün almıştım. Beni o kadar rahatlattı ki ameliyat gününe kadar "nasıl olur, acır mı, zorlanır mıyım, ağrı çeker miyim" diye korkularım bile olmadı. Ameliyat sonrası aynı gün içinde tamponlarım çıktı ve çıkar çıkmaz yıllardır alamadığım nefesi almaya başladım... Hastaneden ayrılırken, "ne zaman istersen, rahatsızlık duyarsan, randevu bile almadan gel" diyen canım doktorumu her iki günde bir giderek bunu dediğine pişman etsem de, güler yüzü, ilgisi ve sempatikliği her gidişimde aynıydı:).. Ameliyat sürecini güle oynaya, kahkahalarla, herşeyden öte güvenle geçirmemi sağlayan ve yıllardır boşa çektiğim sıkıntılardan beni kurtaran sevgili doktoruma teşekkürü borç bilirim. Keşke tüm dünya böyle değerli doktorlarla dolu olsa...
Memorial Şişli Hastanesi 02 Mart 2018

Muttesem Doktor, Dünyanin En Pozitif Doktoru

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Doktorum, Doc.Dr. Burak Erdamar’a ne kadar tesekkür etsem Az kalir. Öncelikle hayatimda bu kadar pozitif bir doktor gòrmedim. Karsina oturdugunuzda pozitif yaklasimi, iyi bir dinleyici olan özelligi ve güleryüzü ile kendinizi iyi hissetmenizi sagliyor, Güven veriyor. KBB ile ilgili hastaliklarimda 5 doktor 5 farkli Hastane dolasarak en son kendisine ulastim. Bademcik tasi döküyormusum, Teshisi koyan ve hizlica iyilesmemi saglayan Burak bey’dir. Vertigo nedeniyle yine doktor doktor dolasan beyin tomografisi gibi gereksiz islemlere magruz kalan insanlari Hizlica tedavi eden ve diger doktorlara örnek olan da yine Doc.Dr.Burak Erdamar’dir. Kendisine onlarca tanidigimi yönlendirdim, hepsi de cok memnun kaldi, defalarca Tesekkür ettiler. Hayatta cok az insana güvenirim, en basta ise Burak bey var, o hastalik tedavisi icin ne derse dogrudur, inanir, güvenirim. Asla ticari yaklasmaz, Asla gereksiz islemler yaptirmaz. Gercek, Eli öpülesi cok degerli Doktordur. Herkese tavsiye ediyorum. Kendisinin kiymetini bilelim derim. Burak Bey’e minnettarim, tekrar tekrar tesekkür ederim. Sevgi ve Saygilarimla Füsun
Memorial Şişli Hastanesi 12 Aralık 2017

TEŞEKKÜR

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

4,5 yaşında ki oğlumuz Demir'in Geniz eti ameliyatını gerçekleştiren çok kıymetli doktorumuz Doç.Dr.Burak ERDAMAR'a çok teşekkür ederiz. Sanırım başka bir hekime bu kadar güvenip de oğlumuzu o ameliyathaneye gönderemezdik. Cihan - Gözde - Demir Keçeci
Memorial Şişli Hastanesi 09 Kasım 2017

Ne desem azdır

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Merhaba KKKB bölüm Doç.Dr Burak beye operasyon öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu ilgilden dolayı sonsuz teşekkür ederim. 6 yaşındaki minik prensesimiz Öykü ela için yaptırdığımız bademcik ameliyatı ile ilgili içimizdeki korkuyu aldı ve bize önerileri ile rahatlattı. Şu an operasyondan çıkalı çok kısa bir süre olmasına rağmen minik prensesimiz mışıl mışıl rahat bir şekilde nefes alıyor. Burak bey bence gereğinden fazla övgü ve teşekkürü hak edyorsunuz. Ayrıca C blok 4.kat hemşiresi Elif hanıma da göstermiş olduğu ilgili davranışlarından dolayı teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 18 Ekim 2017

Sinüzit ameliyatı için teşekkür

Prof. Dr. Burak ERDAMAR,Op. Dr. Pınar KORLU

25.09.2017 tarihinde Memorial Şişli Hastanesinde sinüzit ameliyatı oldum. Sorunsuz bir operasyon oldu. Ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgi ve desteklerini esirgemeyen Op. Dr. Pınar Korlu ve Doç. Dr. Burak Erdamar'a çok teşekkür ediyorum. Kendileri çok başarılı ve yardımseverdi. Bunun yanı sıra KBB bölümünde bana yardımcı olan Derya Hanım'a, hasta bakımdaki hemşire Özge Hanım'a ve hemşire Büşra Hanım'a ve emeği geçen diğer kişilere emekleri için ayrıca teşekkür ederim ve bilgilendirilmelerini rica ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 26 Eylül 2017

Harika bir hekim ve harika bir insan

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Sol kulağımın altında oluşan kitlenin ameliyatla alınması gerekiyordu.Gezdiğim tüm doktorlar ameliyat sonrası yüzümde oluşabilecek risklerden bahsetmişlerdi.Endişe içerisindeydim, ameliyat olmaktan vazgeçmeyi bile düşünmeye başlamıştım. Ne zaman ki harika bir hekim ve harika bir insan olan Doç.Dr.Burak Erdamar'ı tanıdım. Konuştuğumda o güveni hissettim ve hemen ameliyat olmaya karar verdim. Sorduğumuz tüm sorulara içtenlikle 40 yıllık dostumuz gibi cevaplayan, maddiyattan önce hastasının sağlığına önem veren,tatlı dilli ,güler yüzlü ,mükemmel insan BURAK ERDAMAR titiz ve başarılı bir operasyonla bütün riskleri bertaraf ederek hayal bile edemediğim şekilde beni sağlığıma kavuşturdu...Kendisine buradan çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız Murat Yıldız 21/08/2017
Memorial Şişli Hastanesi 09 Eylül 2017

Kızımın geniz eti ameliyatı

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

3 yaşındaki kızım 02.06.2017 de sabah geniz eti ameliyatı oldu, öğlen taburcu işlemleri sırasında dans ediyordu:) Süreç içerisinde bizi hep rahatlatan ve kendisine güvenmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bize gösteren Sn.Doç.Dr. Burak Erdamar'a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Aynı gün itibari ile horlaması kesildi, artık mışıl mışıl uyuyor. Tekrar çok teşekkür ederiz. (C blok 4. kat hemşirelerimize Arzu Hanım ve ekibine de ayrıca çok çok teşekkür ederiz.)
Memorial Şişli Hastanesi 05 Haziran 2017

Tesekkur

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

15 Mayis pazartesi gunu oglumuz Kaan Gunes'in bademcik operasyonunu gerceklestiren sevgili Doc.Dr.Burak Erdamar'a yakin ilgi ve alakasindan dolayi tesekkur ederiz. Kaan'a verdigi rahatlik, bizi detayli bilgilendirmesi ve daha bircok sebep, Burak Bey'in yillardir aile doktorumuz olmasinin hakli hatirlatmalari oldu. Operasyon sonrasi 1 gecelik hastane istirahatimizde C Blok 9.kat personeline de ilgileri nedeniyle tesekkur ederiz. Dondurmalarimizi muhafaza edebilmemiz icin bozuk olan oda buzdolabinin degistirilmesini saglayan Bas Hekim Yardimcisina ayrica tesekkurler. Kontrollerimizde gorusmek uzere.. selam ve sevgilerimizle (Deniz Gunes - Nevin Gunes - Kaan Gunes)
Memorial Şişli Hastanesi 18 Mayıs 2017

1 2 3 >