Hasta Yorumları

"Op. Dr. Atilla Adnan EYÜBOĞLU" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkür

Op. Dr. Atilla Adnan EYÜBOĞLU

Atilla Bey, benim ön yargılarımı ve korkularımı tamamen ortadan kaldırıp istediğim görüntüye kavuşmamda çok özverili, ilgili ve sabırlı davrandı. Ameliyat öncesi-sonrası süreci çok iyi yönetti. Çok başarılı bir doktor, kendisinden çok memnun kaldım. Ayrıca benimle ilgilenen tüm hemşireler ve hastane çalışanlarına da çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 01 Temmuz 2019

Teşekkürler

Op. Dr. Atilla Adnan EYÜBOĞLU

Doktorum Atilla beye ne kadar teşekkür etsem azdır. 9 aydır sabırla sevgiyle yaklaştı tedavi etti beni hala da tedavim devam ediyor o yüzden ona minnettarlığımı nasıl anlatsam bilmiyorum çok teşekkürler hocam
Memorial Bahçelievler Hastanesi 28 Mayıs 2019

Teşekkür ederim

Op. Dr. Atilla Adnan EYÜBOĞLU

Doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır. 2 aydır tedavime özenle ilgiyle sevgiyle yaklaştı benimle çok ilgilendi ve uğraştı kendisi bana yeni bir hayat güzel bir görüntü kazandırdı. Sayaseinde aynalarla barıştım özgüvenim geldi. Benimle ilgilenen ayrıca bölümdeki arkadaşlar ve hemşirelerde muhteşemdi hepsine tek tek teşekkür ederim. Memorial ailesiyle çalıştığım için gurur duyuyorum bünyesinde bu kadar güzel güvenilir doktor olduğu için ayrıca gurur duyorum. Herşey için çok teşekkür ederim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 05 Kasım 2018