Hasta Yorumları

"Op. Dr. Arda ÇINAR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

Teşekkürler

Op. Dr. Arda ÇINAR

Kızım Derin kolunu kırdığında acilde bize destek oldu.Sayesinde süreci sorunsuz bir şekilde atlattık.3 ay sonra oğlum Bora kolunu kırdı.Hiç tereddüt etmeden yine Arda Bey'in kapısını çaldık.Kendisi güleryüzlü,konusunda uzman,soğukkanlılığıyla endişelerimizi gideriyor ve aklımızda hiç soru işareti bırakmıyor.Kendisine destekleri için çok teşekkür ederiz.
Memorial Şişli Hastanesi 24 Eylül 2018

teşekkür

Op. Dr. Arda ÇINAR

Değerli hocam Op. Dr. Arda ÇINAR 'ın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımla, Mehmet ÖZDEN
Memorial Şişli Hastanesi 16 Mayıs 2018

Teşekkür

Op. Dr. Arda ÇINAR

Talihsiz bir Görünmez kaza sonrası acilde benimle ilgilenen muhteşem doktor. Her hastaya bu kadar dost canlısı ve ilgili doktor diliyorum kalben. Sakinliği ile her türlü panik duygusunu üzerinizden atabilirsiniz. İyileşme Sürecinde de beni bizzat yakından takip etti. Kendisine Çok çok teşekkür ederim.
Memorial Şişli Hastanesi 14 Şubat 2015

Arda Bey Teşekkürler

Op. Dr. Arda ÇINAR

Sağlık sorunlarımla ilgili ilk muayeneden bu yana ameliyatim dahil tüm süreçte hem bilgilendirme hem de operasyonel tarafta desteğini ve güler yüzünü hiç esirgemeyen enerjisi ile hastalık psikolojini aşmamızı sağlayan doktorum Arda Bey'e çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle Memorial Grubunu bu noktalara getiren böyle doktorlar olduğu inancindayim. Sonsuz teşekkürler. Saygılarımla.
Memorial Şişli Hastanesi 06 Mart 2014