Hasta Yorumları

"Doç. Dr. Ahmet DEMİR" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

AHMETCAN KARAOĞLAN

Doç. Dr. Ahmet DEMİR

Güler yüzü ilgi ve alakası nezareti için hocamıza çok teşekkür eder sonsuz sevgi ve saygılarımızı sunarız.Ahmetcan Karaoğlan yavrumuzu kendisine emanet ettik.Gereken ilgi ve alakanın fazlasıyla gösterileceginden hicbir şüphemiz yoktur.Cıktığımız bu yolda önümüze çıkan engelleri hep beraber yılmadan aşacağımıza eminin. Rabbim yolumuzu açık etsin
Memorial Ankara Hastanesi 21 Ekim 2018

Teşekkür

Doç. Dr. Ahmet DEMİR

Bebeğimizin ilk kontrolünde başka bir doktor ile yaşamış olduğumuz tecrübe sonrası doktorumuzu değiştirme kararı aldık ve 2. ay kontrölünde Sn. Ahmet Demir ile tanışma fırsatı yakaladık. Bebeğimiz şuan 2 yaşında ve 2.aydan itibaren bugüne kadar Ahmet Bey'in bebeğimize ve bize olan yaklaşımı, bilgi paylaşımı , her konuda sonsuz desteğini bizlerden esirgememesi , 7/24 ulaşılabilir olması ve her zaman pozitif enerjisi ile anne ve baba olarak bizlere 'iyi ki' leri yaşattığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Memorial Ankara Hastanesi 28 Şubat 2018

Doğru Hekim, Mutlu Bebekler ve Mutlu Aile

Doç. Dr. Ahmet DEMİR

Saygı Değer Ahmet Hocamızın bilgi ve donanımının yanı sıra o müthiş yaklaşımı ile bebeğimizde ve bizlerde oluşturduğu güven sayesinde stresten uzak ve daha bilinçli bir ebeveyn olarak bebeğimizi büyütebiliyoruz. İletişim konusunda çok başarılı olan hekimimize sonsuz teşekkürler.
Memorial Ankara Hastanesi 12 Şubat 2015