Hasta Yorumları

"Prof. Dr. Abdurrahman ÖNEN" için teşekkür mesajları gösteriliyor.

sünnet ve operasyon

Prof. Dr. Abdurrahman ÖNEN

Selamlar, Hepimiz hayatı boyunca zor dönemler yaşadık ve yaşayacagız. Önemli olan bu dönemlerde doğru insanlarla karşılaşabilmektir. Biz anne ve baba olarak oğlumuz doğduktan sonra zor bir dönem yaşadık . Şükürler olsun ki bu dönemde Sayın hocamız Abdurrahman Önen hocamız ile karşılaştık. Gerek bilgi ve tecrübe birikimi, gerek ekibinin başarılı ve tecrübeli insanlardan oluşması , gerek kişiliğinin ve karakterinin doğruluğu ve de gerekse bu süreçte gösterdiği babacan ve sabırlı tavırlardan ötürü bu vesile ile kendisi ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlk karşılaştığımız andan itibaren doğru bir yolda ve doğru bir insanla olduğumuzu düşünerek süreci yaşadık. Ve sürecin sonunda bunu fazlasıyla hissettik. Hersey için oğlum , eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz sevgili hocam. ERTUĞRUL ERDOĞAN
Memorial Ataşehir Hastanesi 31 Ekim 2016

Güler Yüzlülük ve Profesyonellik

Prof. Dr. Abdurrahman ÖNEN

4 yaşındaki yeğenimizi sünnet dahil birkaç operasyonu başarıyla yaptığı için tavsiye ediyoruz. Çok başarılı bir ameliyattı ve yeğenimiz ameliyat olduğu akşam evde, yere oturup oyuncalarıyla oynayabiliyordu. Güler yüzlülüğü ve profesyönelliğinin yanında, annesinin panik haldeki sorularına bile gayet açıklayıcı net cevaplar verdiği için teşekkür ediyoruz.
Memorial Şişli Hastanesi 20 Şubat 2016

Sunnet ve ameliyat

Prof. Dr. Abdurrahman ÖNEN

Sayin Abdurrahman Onen hocamiza oglumuz Muhammed Emirin sunnet ve ameliyatinda gostermis oldugu ilgi ve hassasiyetinden dolayi tum ailemiz adina sonsuz tesekkur ve minnettarligimizi sunariz. Eliniz dert gormesin hocam gercekten ayni gunde agrisiz ve acisiz bir operasyon ardindan oglumuzun kalkip dolasmasi bizi acikcasi sasirtti. Dolasmasi ne kelime ertesi gun bisikletiyle dolasip yerlerde yuvaklanmasini gorenler oglumuzun operasyon gecirdigine inanamadi. Babasinin omuzlarindan inmedi... sizlerde bir gun oglunuzun sunnet veya operasyonu icin guvenebileceginiz bir doktor ararsaniz kesinlikle tavsiyemiz pozitif enerjisi inanilmaz derece yuksek Abdurrahman Onen hocamiz olacaktir. Tesekkurler hocam tesekkurler Memorial.
Memorial Şişli Hastanesi 19 Şubat 2016