Hasta Yorumları

teşekkür

Op. Dr. Zeki SALAR

Doktorum Zeki Salar'dan çok memnunum. Kendisi her konuda yardımcı oldu, gayet profesyonel ve aynı zamanda da kibar birisi. Tekrar hastanenizi kullanırsam bu doktorum sayesinde olacaktır.
Memorial Ataşehir Hastanesi 02 Ocak 2020

teşekkür

Op. Dr. Zeki SALAR

Başta Dr. Zeki Salar Beyefendi olmak üzere ilgili donanımlı olmasından çok memnunum tüm ailenin gözü kapalı ve alternatif gözetmeksizin Memorial hastanesi en başta tercihimizdir. Teşekkür ederim. Sevgiler saygılar.
Memorial Ataşehir Hastanesi 02 Ocak 2020

Teşekkür

Prof. Dr. Burak ERDAMAR

Orta kulağımda kemiğe de sirayet etmiş enfeksiyon olduğunun 2014 yılında çekilen MR sonucu tespit edilmesi üzerine yaşadığım şehirdeki KBB uzmanları tarafından durumum hakkında çok kötü bir tablo çizilerek, riskli bir ameliyatı acilen olmam gerektiğinin söylenmesi üzerine yaşadığım korku ve üzüntü nedeniyle bende panik atak belirtileri başladı. Tam bu aşamada bir arkadaşımın tavsiyesi ile Prof.Dr.Burak ERDAMAR’a gittim. O güne kadar Dr.Burak Bey kadar alçakgönüllü, anlayışlı, hastasında 3-5 dakika içerisinde müthiş bir güven duygusu yaratan ve gözlerinin içi gülen bir doktorla tanışmamıştım. Çok şükür kulak ameliyatı olmak zorunda kalmadım ama artık başka hiçbir doktora ameliyat olamayacağımı bildiğimden, burun(devüasyon) ameliyatı olmak için 20-25 gün önce Dr.Burak Bey’ e gittim. Ben başak burcu olduğumdan, titiz, detaycı, karamsar ve pimpirikli biri olarak burcumun tüm özelliklerini taşıyorum. Buna rağmen ameliyat öncesinde Dr.Burak Bey’e ameliyat ile ilgili hiçbir şey sormadım! Ne korku ne de kaygı yaşadım. Ameliyatım çok iyi geçti, geceyi tamponla geçirmenin verdiği rahatsızlık dışında ağrım olmadı, ameliyattan 22 saat sonra sabah 7:00’de Dr.Burak Bey gelip, tamponumu çıkardı. Ameliyat öncesi, sonrası ve hastaneden ayrılmadan evvel 3 kez nasıl olduğumu sormak için geldi. İşini ve insanları sevdiği o kadar belli ki! Hastasına her konuda yardımcı olduğundan bir randevumuzda Dr. Bey siz nasıl bir insansınız böyle? dediğimde: “Ben de bir şey yok, sadece aynaya bakın aynada ne görüyorsanız ben oyum, siz ne iseniz ben oyum” diyecek kadar alçakgönüllü bir insan! O’nu iyi ki tanımışım, umarım gerek kalmaz ama kulak ameliyatım için asla başka doktora gidemeyeceğimi şimdiden biliyorum. Herkese tavsiye ettiğim sevgili doktorum Burak Bey’le tanışırsanız beni daha iyi anlayacağınızdan eminim. 08/12/2019 Ü.Rüzgan ÖZKAN
Memorial Şişli Hastanesi 08 Aralık 2019

Ali Emre Tahaoğlu

Doç. Dr. Ali Emre TAHAOĞLU

Ali Emre bey ile tanıştığımız da henüz hamile değildim . İlk günden beri her zaman güler yüzlü sabırlı ve anlayışlıydı . Kafama takılan her soruyu çekinmeden sorup cevap bulabildiğim biridir kendisi . Hamile arkadaşlarım doktorlarına telefonla bile zor ulaşırken ben hamile olmadığım zamanlar da bile sadece bir mesajla çok kolay ulaşabildim kendisine . Hamile olduğumu öğrendiğim ilk andan itibaren de benimde eşimin de tek tercih ettiği doktor kendisiydi . Hekimliği kadar insani yanı da mükemmeldir . Ayrıca Güler hanımda Gülşah hanım da Ali Emre bey gibi o kadar samimi ve cana yakın ki ailemiz bi ferdi gibiler . Ali Emre bey e ve ekibine hamilelik sürecimi bu kadar mükemmel yönettikleri için çoooook teşekkür ederiz :)
Memorial Dicle Hastanesi 29 Kasım 2019

Teşekkürler

Doç. Dr. Ali Emre TAHAOĞLU

Hassas hamilelik sürecinde güleryüzü güven veren bilgisi ile her an yanımızda olan doktoruma ve güçlü ekibine çok teşekkür ederim iyiki varsınız
Memorial Dicle Hastanesi 29 Kasım 2019

Çokkk teşekkürler

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Eylül ayında birden rahim ağzı kanseri riski taşıdığımı öğrendiğim bir anda, doktorlar konusunda daha fazla bilgisi olan kuzenimi arayıp, kime gitmeliyim dedim ve 1 saat sonra Suat Bey’in yanındaydım. Öncelikle bütün gerginliğime ve telaşıma rağmen beni o kadar sakin, güler yüzlü karşıladı ve sorduğum her soruya,bunlara fazlasıyla saçma olanlarda dahil, kendinden emin, bilgisiyle o kadar beni tahmin edici cevaplar verdi ki ne kadar rahatladığımı anlatamam. Daha sonra Suat Bey yaptığı kontroller sonunda, asıl tedirgin olmam gerekenin 7cm çapındaki miyomum olduğunu söyledi. Hayatında hiç ameliyat olmayan biri olarak o anda Suat Hocaya güvendim. İyi ki güvenmişim... 14 Kasım perşembe günü ameliyatım oldu. 7 cm olarak bildiğimiz miyomum 10 cm olmuş, onun dışında da bir adet 4 cm ve 1 den fazla da minik miyomlarım oluşmuş. Ben bu noktada Suat Bey’e çok ama çok teşekkür ederim. Laparokopik yaparken benim deyimimle kolaya kaçmamış ve açık ameliyata geçmemiş. Ameliyatımın öncesinde, esnasında ve sonrasında bana verdiğiniz güven, enerji, destek için çok teşekkür ederim Suat Bey. Sevgilerimle.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 29 Kasım 2019

Didem'den(Oblomov) Kıymetli Ediz Hocama Teşekkür!!!!

Doç. Dr. A. Ediz YORGANCILAR

2015 yılında sevgili Ediz Hoca kulak zarı ameliyatımı yapmıştı. İki ay önce de kulak zarımın üzerinde oluşan et için yanına gitmiştim. Dün de kontrolden gelince kendisi hakkında yorum yazmadığını farkettim ve kesinlikle bu gerekli. Kendisi sadece çok iyi bir doktor değil aynı zamanda espritüel, çok nazik ve sabırlı bir insan. Toplum olarak böyle insanlara ihtiyacımız olduğu da aşikar. Bu yüzden Ediz hocanın varlığı daha kıymetli. Allah onun eksikliğini göstermesin dilerim kendisine ve ailesine de uzun ömürler verir inşallah. İyi ki var! Sevgiler... :)
Memorial Dicle Hastanesi 29 Kasım 2019

Cem hocamız imkansız denileni başardı

Prof. Dr. Cem DEMİREL

Almanya'dan İstanbula... 5 senelik evliyim. Almanyada senelerdir tedavi gördük. Esimdeki rahatsızlıktan dolayı normal yollarla hamile kalamicami ve imkansız bir gebelikte olabilir dediler ve tedavilere basladik, 4 defa Tüp bebek denemesi yapildi.ve bunun sonunda hep olumsuz sonuclar aldik malesef. 2019 haziran ayinda 5 haftalina izine gitik. Bir akrabamizin tavsiyesi üzerine İstanbul Atasehir Memorial Hastanesinde Prof.Dr.Cem Demirel Hocamiza muayene olduk hocamız zor ama imkansız degil dedi ve bizim içimizdeki umudumuzu canlandırdı ve bu olumlu haber'den sonra tüp bebek denemeye karar verdik. Ve Doktorlarimiz imkansızı başardılar. 1.ci tüp bebek denemesinde bu 5 haftanin sonunda evimize geri geldimizde ise hamileydim. Simdik ise 21 haftalik hamileyim ve oglumuz olucak inşallah. Hocalarimiz ve ekibi cok iyi insanlardi ve bizle çok ilgilendiler. Allah hepsi den razı olsun.
Memorial Ataşehir Hastanesi 28 Kasım 2019

Tesekkurler

Prof. Dr. Ahmet Turan AYDIN

Antalya memorial hastanesindeki Prof. Dr. Ahmet turan aydin a aciklamalarindan, ilgisinden ve yaklasimindan dolayi tesekkur ederim
Memorial Antalya Hastanesi 28 Kasım 2019

Çokk Teşekkürler

Doç. Dr. Ali Emre TAHAOĞLU

Hamilelik okadar değişik okadar farklı bir süreçki. Bu süreçte bir anne adayı için en önemli şey guvenebildigi bir doktordur. Gebelik surecimin en başından sonuna kadar devam ettiğim, o beklediğim güveni veren işini profosyonelce yapan, çokta iyi bir insan. Her kontrollerde güler yüzü, rahatlatıcı tavriyla hamilelik dönemimi sağlıklı huzurlu tamamlamamda büyük pay sahibidir. Beni normal doğuma bütün enerjisiyle, ekibiyle hazırladı.. Öncelikle doktorum Ali Emre Tahaoglu'na hemsiremiz Güler hemşire ardında da asistanlarina ve tum ekibine ilgileri, güler yüzleri ve emekleri için cokk teşekkür ederim.
Memorial Dicle Hastanesi 27 Kasım 2019

Tesekkur

Prof. Dr. Mustafa Asım ŞAFAK

20 kasım çarşamba 2019 günü kızımın tonsillektomi ameliyatını gerçekleştirdiniz ilgi ve alakanıza sabrınıza çok teşekkürler ediyoruz ellerinize sağlık
Memorial Antalya Hastanesi 27 Kasım 2019

Teşekkür

Op. Dr. Suat KARATAŞ

Suat beyi tanımamız tamamen tesadüf oldu ancak ilerleyen sürede anladıkki Allah işimizi rast getirmiş. Riskli gebeliğimde bize hem moral hemde isabetli teşisleriyle yardımcı oldu. 14.haftada bebekte ödem oluştu v e malesef takip eden 2 hafta sonunda bebeğin kalp atışlarının durması sonucu suat beyin nezaretinde, birçok ticari hekimin öngördüğü riskleri yaşamadan hamileliğim sonlandı. Sonuç bizim için üzücüde olsa suat beyi tanıdığımız için mutluyuz. Her işte bir hayır vardır. Kendisine düzgün karekteri ve profosyonel hekimliğinden ötürü teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.
Memorial Bahçelievler Hastanesi 27 Kasım 2019

1 2 3 ... 208 209 210 >